su nanesi

  • 2236
  • 10
  • 1
  • 0
  • geçen hafta

meriem sahra userli

meryem uzerli hamileliğini açıkladığında meraklı ve ortalık karıştırmayı/gündem değiştirmeyi çok seven türk magazincilerimiz ünlülere(!?) sormuş, aralarında nebahat çehre'nin de olduğu birçok kadın(kadın demek kadınlara hakaret olsa da böylelerine) meryem hanım'ı çocuğunu babasız bıraktığı için suçlamış, bir adamın zorla baba yapılamayacağından dem vurmuşlardı.

ne yazık ki bu insanlar otuz yaşında/maddi&manevi durumu iyi bir kadın anne olmak istediğinde ortalığı ayağa kaldırsalar da bir kadın çocuk sahibi olmak "istemediğinde" hiçbir şey yapmıyorlar! hele kadın tecavüze uğradıysa ve o babasız kalmaması gereken çocuğun babası kadının bizzat tecavüzcüsüyse bile! hele kadın henüz kadınlığa/anneliğe hazır olmayan küçücük bir genç kızsa bile!

(bkz: koruma altında tecavüze uğrayan 15 yaşındaki kız)

http://t24.com.tr/…kurtaj-gizlice-yasaklandi/253143

gördüğünüz gibi türkiye gibi ikiyüzlülerle dolu bir ülkede meryem kürtaj yaptırmadığı için suçlu, genç kız kürtaj yaptırmak istediği için suçlu, kadın her daim suçlu... çocuklarınsa "müthiş playboy",tecavüzcü, sapık, dedeleri yaşlarında, pedofil, katil ve hırsız(tayyip gibi)... her türlü babaları var, endişelenmeyin.

devamını okuyayım »
12.03.2014 02:23