• 5x10

--- spoiler ---

senaristler allah sizin belanızı versin e mi. kimi sevsem bir bir aldınız elimden ulan! jon, keşke gelseydin bizim evin lord kumandanı olsaydın. senin kölen olurduk reyiz:(

o kızıl aşüfte jon'u geri getirir diye ümit ediyorum, getirmezse fena söverim.

ah dany, vallahi içimi tükettin, sen de bu şans varken ne yapsan boş.

cersei'nin utanç yürüyüşü beni hiç mutlu etmedi, halbuki acayip nefret ederim kendisinden. bir tuhaf oldum, üzülmedim ama sevinmedim de. dağ geldi bunun cakası yine başlar şimdi, işin yoksa tahammül et bu şırfıntıya.

stannis ölmedi diye düşünüyorum ama ne olacak muamma benim için.

sansa ve theon sizler koca çılgınlarsınız; ölmezsiniz ama kötürüm kalırsınız.

arya çok iyi yaptın, seni sevgiyle selamlıyor, koca gözlerinden öpüyorum.

--- spoiler ---

sezon finali yetti mi, yetmedi tabii. nasıl dayanacağım ben bu kadar. yine üzülüyorum, hep üzülüyorum.

kitaplara başladım nihayetinde, bitince yakın artık beni :/
  • --- 5.sezon 9.bölüm spoiler ---

vurursunuz eyvallah da, ölmezsem sıkıntı büyük.

--- 5.sezon 9.bölüm spoiler ---
  • --- spoiler ---

şimdi jon'un beş kilo kanadığını gösterdiler. stannis'in ise öldüğünü hiç göstermediler. herkes haliyle jon'un öldüğünü stannis'in ölmediğini tahmin eder ama tam tersi olur mına kodumunun dizisinde. şu azor ahai kimse çıksın yoksa ben olacam artık yeter.
    --- spoiler ---
  • sezon finali, dolu dolu küfür etme isteği uyandıran, dumur eden, uyuz eden, ters köşe yapmaktan gına getiren yapım. bu neydi şimdi, bu nasıl bir öykü demek istiyorum. çok uzun konuşasım gelmiyor çünkü finalde yaşananları hatırlamak istemiyorum.
  • sen de mi brütüs???
    ulan olly...
  • --- spoiler ---
    ulan benim en sevdiğim yan karakterlerden biri,en sevdiğim başrol karakteri diriltmek için harcanacak 6.sezonda(tahminim o yönde).sokayım böyle işe.davosu kitapları okurken felan baya sevmiştim harcamayın lan bu adamı.kurttan çekseniz olmuomu kan büyüsünü?
    kırmızılı kadın diriltecekse jon snowu birini gebertmesi lazım.bu kişide büyük ihtimal davos olacak.
    --- spoiler ---
  • oralarda bir yerde brandon stark olacaktı dediğim dizi. ulan koca bir sezon be, jon snow'u düşünmekten, catelyn'i beklemekten bu çocuğu unuttular. nassı? güzel mi tanrılık brandon? bi haber et hele.
  • ölmedi ölemeyecek ölmemeli

edit: hani o spoiler diye resmi paylaşılan jon snow un varg gözleri, hanı nerde?
  • spoiler icerir
    ya içimde bir acı oluştu bu jon size netti fuck the watch ya
    khalessı bu kafayla giderse 6.sezonda onun kafa gidecek diye düşünüyorum
    arya çok iyi yaptı bence kraliçenin yeni koruması arya gençler 6.sezonda eğer öyle olduğunu görürsem şaşırmayacağım
    sansa ile theon un atladıkları yerden sağ çıkma ihtimalleri yüzde kaçtır hocam ?

bu sezon finalinden sonra bir yıl bekleyecek olmak :/
  • --- spoiler ---

--- spoiler ---

bu nasıl sezon finali? 2016'da ananıza izletin o diziyi. orospu çocukları. alt tarafı dizi lan. niye habire acılara boğuyorsunuz? günümü siktiniz ibneler. ben her şeyin güzel olduğu ilk sezonun ilk bölümüne dönüyorum. ned stark reyiz'in evinin oralarda takılacağım. dünya kötü:(

ayrıca kendi şom ağzımı da sikeyim. (bkz: #51539956)

--- spoiler ---

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap