• başına birşey gelmeyecekse sen önce dişlerini fırçala.
  • overrated demeyeni dövüyorlar mı lan?

kodumun salağı izlememiş diziyi gelip buraya entry giriyor. sen izleme zaten kodumun salağı.

boşuna olay yeşilinizi yaktığım için de özür dilerim.
  • daha underrated diyemeden şu an başıma iki tane kocaman şey geldi. allah'ım şükürler olsun.
  • bi de game of thrones kotuleyicileri peydah oldu piyasada, ilginc
  • (bkz: ekşi sözlük hiçbir boku beğenmeme timi)

yapmayın şunu ya cidden. sonra dışarıda bizi ti'ye alıyorlar.

gayet de dizi gibi dizidir. bir sonrası çekilesiye kadar dizi tarihinin en iyisidir.
  • keşke hiç izlememis olsaydım,bitince baştan izlerdim hepsini bir anda beklemeden
  • dizi tarihinin en iyi yapımı seçilecek olsa ilk adaydır.

game of thrones overrated ise dizi tarihinde abartılmamış yapım yok. anlamıyorum ne yiyor ne içiyor bu millet.

popüler ürünü eleştirip marjinal olma basitliği miydi bu?
  • edit: hikayede zaman farklılıkları olduğunu bir tek kendinin farkettiğini sanan sivri zeka arkadaşların daha önceki sezonlardaki zaman örgüsüne bakmalarını öneriyorum.7 bölümle oldu bittiye getirilen bir sezonla karşılaştırılabilir mi bir baksınlar
    son sezonu itibariyle overrateddır
    tabi karakterlerin bir sezonda birdenbire haritada ışınlanabildiklerinden tutun türlü türlü olmaması gereken mantık hatalarını ,olay örgüsünün patlamasını önemsemeden izliyorsanız o başka.alt tarafı bir dizi tabi analiz kasacak değilim ama gidişat çok dandikleşti.kitabını okumadığım halde kitap aradan çekilince yapımın nasıl vasatlaştığını görmemek mümkün değil.olaylar bazı karakterler için çok yavaş bazı karakterler için absürd derecede hızlı geliştiği için fantastik bir seri için bile fazlasıyla fantastikleşmiştir.kimseye ne olacak zerre merak etmiyorum nedense

--- spoiler ---
    zorlama sansa arya gerilimine,cersei için kanıt bulma olaylarına ve daenerysin bir anda tum bildigi stratejilerini unutmasına,highgardenın dandik bir kuşatmayla alınmasına,littlefingerın senaryoda kenara çekilmesine deginmedim bile
    --- spoiler ---
  • bak güzel kardeşim tüm olaylar aynı anda yaşanmıyor ve bazı bölümler arasında 1 yıla yakın süre olabiliyor o yüzden şu millet ışınlanıyor len mq muhabbetini bırakın
  • aptal seyirciler için her dizi, sahne geçişlerinde zamanı belirtmeli. yoksa ışınlanıyorlar diye oksijen yakıyorlar bu tuvalet terlikleri. cem yılmaz'ın dediği gibi 120 dakikalık filmi 120 dakikada çekildiğini düşünüyor bunlar.

ayrıca popüler bir şeyi beğenmeyince cool olmuyorsunuz. veya sizi daha çekici yapmıyor. (beğenmek de cool yapmıyor.) ama biri diziden keyif alıyorsa o keyfin içine etmeyi niye kendinize görev biliyorsunuz? tam tersi de geçerli.
hesabın var mı? giriş yap