şükela:  tümü | bugün
  • şu an itibariyle app store'dan indirilemeyen hede!
  • gördüğüm en saçma reklamlardan birine sahiptir. arkada ablamız o ne o ne diye böğürüp duruyor, reklamın sonu van diyip kapatılıyor. şarkıcıyı mı yalanlıyorlar, ince espri mi yaptıklarını sanıyorlar veya bizi mi kekliyorlar belli değil.
  • soylenilenlere gore logosu shutterden asirmaymis. hehe e tabi bir de logo ile mi ugrasacakti ajans(!)
    burada baya iyi anlatmis
  • logosu shutterstock tarafından yapılmış garanti bankası hizmetidir. google aramasında 3 saniyede karşımıza çıkan görseli koskoca garanti bankasına kabul ettirebilen ajansın müştem çalışanlarını tebrik ediyoruz.
  • 1 haftadır çalışmıyor.
  • an itibariyle davet ettiğin her kişi için mcdonalds'dan bigmac kazanmalı kampanyalarını aktif etmişlerdir. buraya kadar her şey güzel. ama arkadaşını davet etmek için gönderdiğin promosyon kodunun kayıt olurken girilebileceği bir yer yok, kayıttan sonra profil seçeneklerinde kod gir seçeneği var ama o da yanlış kod uyarısı veriyor. resmen dolandırıcılık.

böyle böyle herkese haber verdim, hamburgerler de garanti'ye kaldı.
  • muhtemelen birkaç gün önce akıllı telefon kullanmaya başlamış kişilerce yapılmış uygulama.
  • igaranti uygulamasının revize olmuş hali.
  • saçmalık. şöyle ki igaranti müşterisiydim sonra garanti one dan yararlanabilirsiniz dediler fakat atm kartım yok idi kapatmıştım. tekrar istediğimde paracard yolladılar. hiç bir avantajdan (ücretsiz para çekme vs.) yararlanamıyorum hesap garanti one olmasına rağmen. bir plastik kart uğruna bir müşteri kaybettiniz. hesabımı kapatacağım. bence mükemmel bir hizmet verirken 180 derece sıçtılar. yazık.

edit: tel isteyerek şaşırtmışlardır. fakat bir çözüm üreteceklerini sanmıyorum. yine yok 25 yaş vs diye zırvalarlar fakat kartı aktif olup 30 yaşında sorunsuzca kullananlar devam eder kullanmaya. (etmeleri de doğru fakat bizlerin edememesi yanlış olan).

edit2: söz verdikleri gibi yaşar bey tarafından aranıldım. sağolsun kendisi açık ve net olarak konuyu anlatıp yardımcı olacağını iletti. müşterilerinin fikirlerini bu denli önemsemeleri bile bir şeydir. bakalım ne gibi bir çözüm üretecekler. beklemedeyim.