• bu zihniyet mensubu kişiler trafik kazası yaptığında "kaportacılar işsiz kalmasın diye yaptım" derler.*
  • bu zihniyetin ürünü olan bir vatandaşımız düzenli olarak sokaklara çöp atmak suretiyle ülkemizdeki işsizlik sorununa katkıda bulunduğunu söylemektedir. hem suçlu hem güçlü.

https://youtu.be/huja1niafkc
  • "eğer sen atmazsan, ben atmazsam,
    çöpçü işsiz kalır , o zaman ne olur hali..."

çözümleme; yere çöpleri düzenli olarak attıkça belediye çalışanları sayısı artıyor, işten çıkartma olmuyor diye düşünen kişinin sahip olduğu akıl,

bu zihniyette hepimiz bir sisteme dahiliz esasında yine hırsızlar bu sistemin parçası, bu sayede asayiş için polisler oluyor ve çalınan eşyanın yerine yenisi alınarak ekonomik bir döngü sağlanıyor,
  • eğer trollse 2016 yılının en yaratıcı troll ödülünü bu abimize veririm. yok eğer gerçekse onun ben ta ağzının ortasına peçete atayım.
  • çok akıllıca
  • aynı mantığı evinde uygulamaya kalksa birkaç ay salonda yatacak adamdır, pardon öküzdür.
  • çomar logic 101..

ansızın ağzından bir cümle çıkıyor..
    daha önce hiç düşünmemişsindir aslında.
    ama her an her zaman bir şeye cevabın vardır..

işte o an ağzından bir cümle çıkıyor.

ve sen tabiki kendini buna inandiriyorsun.
    öyle düşündüğünü ve bunun mantıklı olduğunu düşünüyorsun..

tek mekanizma tek mantık.
    sorgulama yok,
    ve daha sonra bunun üstüne bir daha düşünmüyorsun bile..
  • tanım yapamadığım başlıktır.

ne desem gg burada. daha önce açılmış başlığı vardı bunun. moderatörlerden (bkz: iq puanının birdenbire 50 puan düşmesi) başlığına taşımalarını istediğim video.
  • hangi partiye oy veriyor çok merak ettim bu dayı. hemde çok.
  • cam sektörü canlansın diye camı çerçeveyi indirir, otomotiv sektörünü canlandırmak için lastik patlatır
hesabın var mı? giriş yap