• canım borsam.
    doge'da yaptığım acemiliği bu sefer asla yapmayacağım. elon puştu doge için tweet atmadan daha fiyatı birkaç kuruş iken almıştım ve tutsam bugün çok büyük paralara sahip olacaktım ama al sat yaparak küçük karlar kazandım. geçen ay ise shiba ve akita'ya küçük yatırımlar yaptım bu borsada. tweet mevzusundan sonra 20x oldu para ama asla satmayacağım. kendimi uyarıyorum asla satma, asla!!!
  • pek güvenmediğim coin piyasası.

ytd.
  • (bkz: tokenini sevdiğim) 1 ayda x2den fazla yaptı. yüzümüzü güldürüyor. tabi bu borsaya ihanet edip kendi coinini huobiden aldım. ne yapayım huobinin uygulaması daha profesyonel.
  • verdiğim alım ya da satım emirleri gerçekleştiği zaman bildirim almanın bir yolu var mı acaba ? fiyat alarmı kurmakla uğraşmadan yapmayı bilen varsa yeşillendirebilirler.

tanım: iki aya yakın süredir sorunsuz kullandığım borsadır, az miktarla girmeme rağmen paramı x2 yapmıştır.
  • gatepoints olayını bilen biri yeşillendirelir mi? spot hesabımda 30 dolarlık gatepoints gözüküyor nasıl kullanılacağını bilmiyorum
    edit: yeşillendiren kardeşlerime teşekkürler bilmeyenler için yazayım
    al sat komisyonları için kullanabiliyormuşuz ekstra birşey ödemiyormuşuz
  • yazılım olarak binance huobi vb. borsaların oldukça gerisinde lakin ico çeşitliliği ile adından söz ettirmekte. coin i gt den 2 haftada %100 almamı sağlamasıyla şimdilik olumlu izlenimlerimi sürdürmektedir.
  • gate.io'da uzun süredir takılan arkadaşlar bir yeşillendirirse sevinirim, margin, futures, long/short ve etf kavramları hakkında bilgi almak istiyorum.
  • adettendir katılmak isteyen kullanabilir. gate.io kayıt

https://www.gate.io/signup/4111554
  • şimdilik eksik bulduğum tek yanı şudur; stop order koymak işkence sitede. binance'da 10 saniyelik iş burada 5 katı zaman alıyor. elinizdeki coin'i yüzdelik dilimler halinde ekleyebileceğiniz sistem yok. mutlaka adet yazmanız lazım. her coin 3-5 gibi tam sayı değilki. shiba örneğin; elimde 11.657.392 adet var atıyorum. stop girmek icin hep 2 makas tetikleme fiyatı gireceksin. örnek 0.00001250-0.00001220 gibi. bir de coinin adetini gireceksin. bu coin herkeste milyon adet zaten. nerden tam sayıyı bilecek.

bunu 3-5 coini yapmak bir zamandan sonra eziyet oluyor. borsa dediğin yerde işlem hızı, pratiktiği en önemli şey olmalı. en kısa zamanda yüzdelik bar gelir umarım.
  • bu borsadan alım satım yapacak arkadaslar için en kolay, hızlı ve en düşük fee ile işlem yapmanın tekniğini söylüyorum.

binance veya herangi bulunduğunuz borsada coinlerinizi usdtye (tether) çevirin, sonra bulunduğunuz borsadan çekme talebinde bulunup gate.ioda yatırma bölümüne (deposit) kısmına gelin. usdt yatırmayı seçin ve ağ olarakda tron trx ağını seçin iki platformda da, bu şekilde en düşük ücretle (bazen sıfır komisyon hatta) ve birkaç dakika içerisinde aktarımı sağlayabilirsiniz.

uzulmemek adına: bu işlemleri eğer ilk kez yapıyorsanız öncelikle minimum gönderme miktarı üzerinden bir deneme yapın, baktınız çalışıyor ve hatasız bir şekilde gerçekleştirdiniz, sonrasında birikiminizi aktarın, aksi takdirde yanlış adrese farklı coin göndermek veya yanlış ağ üzerinden aktarım yapmak coinlerinizin buharlaşmasına sebep olacaktır.

edit: microsoftun cortanasi arkadaş ekledi teşekkürler, direkt tron yollamak da bir seçenek tercih size kalmış.

edit2: trx veya xrp ile almak daha uygun
hesabın var mı? giriş yap