• geçen gün çok acil bir kitaba erişmem gerekti, sipariş verip kendilerine mail attım, hemen kargoya verebilir misiniz, diye. hem mailime cevap yazdılar hem de cumartesi olmasına rağmen kargoya yetiştirdiler. mail atarken hiçbir beklentim olmadığından oldukça şaşırdım. bu özenlerinden ve sözlerini tutmalarından dolayı alışveriş yapmayı sürdüreceğim.
  • piyasa fiyatı 48 lira olan kitabı 41 liraya satıp, siparişten birkaç saat sonra kargoya verebilen güzel bir site. 75 lira üzerine bedava kargo da cabası.

http://www.gazikitabevi.com.tr/
  • ankara beşevler şubesi, kitapları inceleyip uygun fiyata alabileceğiniz güzel yerlerden birisidir.
  • internet sitesinde merkez olarak bahçelievler'de bir adres verseler de, hatta "merkez"!! o adresin girişi ana caddeden, dedikleri sokaktan değil. ayrıca "merkez"den satış da yapılmıyor. beşevler göbeğinden tandoğan'a giderken ikinci binanın altında.

koskaca gazi üniversitesi'nin ufak ama şirin kitabevi.
  • hızlı çalışan kitabevi. alışveriş yaptıktan 1 gün sonra kitaplar elime ulaştı. ayrıca uygun fiyatlara kitaplar bulmak mümkün.
  • yaptığım 2-3 alışverişle gördüğüm üzere kitap fiyatlarının uygun, siparişlerin geç olmadan kargoya verildiği site.
  • orijinal kitaplarda bile yaptığı ciddi indirimlerle yüzümüzü güldüren, tek eksiği yabancı yayınları pek satmaması olan şahane oluşum.
  • beşevler şubesinde tüm ürünler %25 indirimli satılıyor. piyasa fiyatı 19 lira olan bir kitaba 25 lira etiket basıyorlar. çok indirimli gerçekten.*

edit: iyidir gazi kitabevi. iyidir iyidir.
  • piyasadaki referans kitapları en uygun fiyattan satan internet mağazasına sahip site. hizmet olarak ilgili ve de hızlılar.
  • ankarada,beşevler ile tandoğan arasında olan kitabevi..
hesabın var mı? giriş yap