• bizler hala çaylak olarak beklerken, yazar olmuş suriyeli beyanı
  • karısını ve kızını o resimdeki kaldırıma yayılmış ayının önünden geçirmesini dilediğim kişi beyanı.
    adamlar neleri savunuyor. suriyeliler sayesinde kendi ülkesinde mülteci durumuna düşmüş hala güzelleme yapıyor.
  • bu suriyeli olayı ülkenin sosyolojisini psikolojisini çok kötü bozdu bozuyor çok kötü patlama olacak yakın zamanda
  • ayıp falan değil olması gerekendir. caddebostan sahilin haftasonu görünen durumundan dolayı bunun ne kadar doğru bir karar olduğu apaçık ortada.
  • bence suriyelilere türkiyeyi yasaklamak gerekir ama bu da güzel başlangıç. sonra isteyen istediği kadar ayıp tüh tüh diye başlık açsın.
  • köpeğimle plaja gittiğimde başımıza iki zabıta dikiliveriyor. belek te oldu. 2,5 kg ağırlığında köpek kimi rahatsız ettiyse iki zabıta geliverdi. bu köpek ayda 150 tl lik mama yer aşısı bilmemnesi dünya kadar vergi verir. plaj yasak. vergi veren köpeğe yasaksa, suriye'liye de yasaklanması normal.
  • ben anlamıyorum bu arkadaşları. hümanizm de bir yere kadar ki insan haklarını eşitliği en çok savunanlardan biriyim.
    sana kapısını açmış kendi halkından çok değer veren ülkeye zarar veremezsin efendim yok öyle bir dünya.
    yol kesmeler plajlara develerle atlarla girmeler kadınlara laf atmalar ki daha ileri boyutları olduğunu da gördük/ duyduk. bu noktada getirilen bu yasağı çok yerinde ve doğru buluyorum. haddini bilmeli herkes.
  • insan olmayı beceremeyen, bulunduğu ortama saygı göstermeyen, uymayan ucubeler için alınması gereken karardır.

bu ve benzeri önlemler alınmazsa yakında ne antalya kalır, ne turizm geliri.

bu duyar kasan insan seviciler rastgele bu ucubeleri evlerine alıp bi hafta misafir eder mi acaba?
  • doğru karardir...
  • dogru buldugum uygulamadir. asla irkci degilim ama, suriye savasindan kacip gelen bu pezevenkler suriye’nin onursuzlaridir. suriyede kalanlar, ulkelerinin kurtulusu icin isid ve diger yobaz yamyamlara karasi savastilar. turkiye ve diger ulkelere kacanlar ise oralarin varoslari ve gettoladir. bunlara yapilan her turlu insanlik disi uygulamayi tasvip ederim. tamami ulkeden surulmelidir.
hesabın var mı? giriş yap