• kesin evde içiyor, arar birazdan kafası iyice güzel olunca
  • kurumsal hayatta da bazen rakip şirkete geçen mesai arkadaşlarımız linkedin'de yeni işe başladığı yer ile ilgili başarı paylaşımları yapıyor. ben şahsen bugüne kadar bu paylaşımları hiç beğenmedim. iyi dostunuz da olsa paylaştığı şey sizin temsil ettiğiniz markaya karşı olduğu için yapılmamalı.
  • gayet dogal ve medeni bir durum. eski takim arkadasi belki de abisi. ama bu sucuk ekmekci barzolar medeniyetten anlamaz pek. bana güldü kesin verecek kafasindalar.
  • beşiktaşta böyle bir ortam yok tabi.
  • akp lilerde türban bu gs taraftarında da gedson olayı bitmedi, lan unutun artık gitti adam yok sizde değil, gelmez daha
  • bjk'li dostlar siz de biliyorsunuz ki adamin akli ve kalbi gs'de..
    evet sözde sizin oyuncunuz ama gönül bagi gs ile..
  • ilk maçta gol atacağındandır
  • toki arenada frikikten size yaslarken ana bacı sövüyordunuz musleranın resmini beğenen adama.
  • gayet sıradan karşıladığım olay. sonuçta eski takım arkadaşı burada gslilerin ıslak rüyalarını süslemeye devam ettiğini tepkilerden görebilirsiniz. aşın bunların gerçeklerle yüzleşin.

(bkz: 10 m euro gedson'un çok gizli serbest kalma maddesi)

normal şeyler
  • olayı normalleştirmeye çalışan tinercilere durumu biraz açalım.

-arda-barça ne alaka? galatasaray la ligada mücadele etmiyor.
    -arkadaş onlar, normal diyenler: musleranın günlük hayatından bir foto değil bu, şampiyonluk yolunda en büyük rakibinin galibiyet sevinci fotoğrafı. yarın inönüde size koyduktan sonra soyunma odasından attığı fotoyu da beğensin o zaman sorun etmezsiniz, arkadaşlar sonuçta.

hee şahsen ben çok büyük anlamlar aramıyorum bu durumda fakat bence hoş bir hareket değil. normalleştirilmeye çalışılması abes.
hesabın var mı? giriş yap