şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bok gibi dizi, başlamayın.

9 bölüm izledim, ortada bir bok yok. hala bekliyoruz ana karakter bir şey yapsın bir güç göstersin, her taraf hayalet kimse doğru diyene inanmıyor.
  • netflix e düşmüş, gerilim yaratmaya çalıştıkları her halinden belli olan fakat aksiyonu hiç olmayan dizi.
    ben paranormal olayları seviyorum iyi olması çok mühim değil diyorsanız izleyin.
    onun dışında, dizi tırt arkadaşlar. bakın bastıra bastıra söylüyorum tırtdiye.
  • izlemeye başlayıp buradaki yorumlar sonrasında izlemeyi bıraktığım dizi.

iki bölüm olmuştu ve ben de hâlâ bir etkileşim yaratmamıştı. o yüzden yorumda bulunan arkadaşlara güvenip diziyi bırakmaya karar verdim.

şimdi the frankenstein chronicles'a başlayacağım.
  • guzelim konunun harcadığı dizi. eğer hayaletler, onlarla konuşanlar vs seviyorsanız büyük umutla başlar, bir süre hadi birseyler olsun diye bekler ve en son umudunuzu yitirmiş olarak sadece vakit geçsin diye seyredersiniz bu diziyi. kötü efektler de cabası. ghost whisperer kat be kat iyiydi emin olun. hele ki bu dizide başrolde roman karakterini oynayan çocuğun ido tatlısese benzemesi onun sahnelerinde konsantre olmanızı zorlaştırıyor.
  • 7.bölümden seslenerek ilk defa bir dizi hakkında başlamayın diyerek uyarı yapmak istediğim dizi. gerçekten rezil. gidin 10 bölüm alasya durağı falan izleyin daha iyi.
  • gerilim, aksiyon olarak baslayan ancak komedi olarak bitiren dandik dizi. konu gayet muazzam ancak boyle senaryolari yeteneksiz yonetmenlerin ve oyuncularin eline teslim ederseniz sonu ne yazik ki boyle oluyor.

lakin dizinin sonlarina dogru sons of anarchyden tanidigimiz kim coates abimiz yapacaginiz isi sikeyim dercesine geyige vurmaya basliyor gerek mimikleriyle, gerek diyaloglariyla. iste o diziyi bir nebze izleniyor kiliyor.

kisaca ilk 3 bolumu izleyip, gerisini siktir edip son 3 bolumuyle bitirebilirsiniz.
  • iptal edilmiştir, ikinci sezonu olmayacaktır.