• şuan ankara'daki en iyi fiyatlı toptan parekende markettir. rahattır. ferahtır, otopark derdi yoktur, hijyeniktir, ben gayet memnunum.

aylık ev alışverişim de diğer 3 harfli marketlerden yaklaşık 300-400 tl daha ucuza dolduruyorum arabamı. keşke heryere şube açıp yayılsa..
  • bütün markalar var, bütün reyonlar var, fiyatlar gayet makul, içerde reyon araları geniş geniş, corona günlerin de genellikle alışveriş için tercihim burası oldu, arabayı bile dezenfekte edip veriyorlar, gayet memnunum.
  • kapına kadar getiriyor fiyatları uygundur hemde çok uygundur...

bakabilirsiniz

ios

android
  • kazıktır. daha uygun olanları için rengi sarı olan grosslar tercih edilebilir.
  • ankara' da toptan fiyatına perakende satış yapan, aylık alışverişlerinizi uygun fiyata kapatabileceğiniz, gimat türevi.

http://gimatgross.com.tr/main/default.aspx
  • mal satmayı müşterilerine yaptıkları bir lütuf olarak gören market. mesela bir şeyden iki koli alacaksanız önce stokçu muamelesi yapıp ardından iki yerden onay alıp ancak bunlardan sonra lütfedip hadi satalım bari diyorlar.

toplamı 150 lira tutan iki koli malzeme vermeyeceksen nasıl "gross" market oluyorsun ben anlayamadım. raflara toptan satış yok yazmışsın ama toptan anlayışın iki koli 150 lira mı?
  • diğer rakiplerinde görülen coronavirus vakasından sonra yakın zamanda çıkması beklenen gross market.
    fiyatların uygunluğu ve bol çeşidi ile son zamanlarda oldukça kalabalık idi.
  • hisseleri halka açılmış ve geçen ay borsaya 'gmtas' olarak girmiş gross markettir. diğer grosslara göre gayet ucuzdur.
  • gimat bölgesi dahil, diğer büyük ucuz marketlerin hepsinden daha ucuz olan toptan market.

ayrıca otopark sorunu yok, geniş ferah.

edit: 4 kişilik bir ailenin, 2 haftalık gıda alışverişinde, gimsa ile burası arasında yaklaşık 300 tl fark ediyor...
  • gıda anlamında ürün çeşidi oldukça fazla ve fiyatları uygun olan gross market.

kapalı otoparkı tadilatta olduğu için özellikle hafta sonları bir otopark sorunu olduğu da aşikar. işiniz varsa hafta içi halledin yani.
hesabın var mı? giriş yap