115 entry daha
  • devet evgar ve serkan keskin versiyonunda müzik çok güzel, şarkıyı yorumlayış biçimleri de tek kelimeyle 'samimi'. nasıl desem, sanki konuşur gibi söylüyorlar şarkıyı ve müziğe göre kendi sesleri de biraz arkada kalıyor ama hepsi bir arada o kadar içten ki insanın içine oturuyor...klip de fena. şarkının ruhuna girmişler bu çalışmanın her şeyiyle...''gözümde nursun'' nasıl bir sözdür...son olarak şarkının sözlerine daha önce bu kadar dikkat etmediğimi fark ettirdi bu yorum bana.

gözümüzün nurunu kaybetmişiz, aradan dört yıl geçmiş. gecenin bir yarısı, yıl dönümü ölümünün...açıp bunu dinlemek kanayan yaraya bıçak sokup çevirmek, klibi ile izlemek o bıçağı yaranın içinde döndürmek etkisi yapıyor ruhta...

insanın kaybettiklerini anması belki sadece dua ile olmuyordur. dua edemeyen ellerimi dizlerimde kavuşturup senin için bu şarkıyı dinliyorum ben de.
  • geçen haftalarda istemsiz takıldı dilime , bende öyle çalışmasız neşe karaböcek tadında çaldım söyledim , kaydettim.
    evde insanın canının sıkılması çok zor sözlük ...
    zor.
    benim versiyon için ;

https://youtu.be/jh9_qgjfofs
  • hiç unutmayacağım bir şarkı. bazen bazı şarkıların değeri çok büyüktür. o da bu şarkılardan biri.
41 entry daha
hesabın var mı? giriş yap