• kendisi gibi şişesi de bir o kadar hoş olan parfüm.. bugün dayanamayıp setiyle birlikte tekin acar'dan aldım bir tane.. ilk başlarda baharatlı bir kokuyla sizi sararken, sonlara doğru sabunsu bir kokuya dönüşen, kalıcı bir kış parfümü.. ben beğendim..
  • ben bunu bi 10 sene falan gerekli zamanlarda kullanırım, sonrası kısmet.

kokudan anlamadığım ve doğru dürüst koku almadığım halde sevdiğim parfüm. çok kısa bir sürede alıştım ve kendi kokum gibi gelmeye başladı. bi nevi özümsedim...
  • şişede durduğu gibi durmaz.
  • favori kokularımdan ama ilki değil, çünkü artık kullananı çok. kokusu vanilya kokar,sıcacıktır,yazın bayar,kışın sarar.kalıcıdır.hoştur.farkedilirliği de yüksektir.
  • 9 senedir hergün kullandıgım parfüm.bagımlılık yapar
  • çok basit, tek düze bir koku. denemeden almanız tavsiye edilmez. "ben oyun hamuru gibi kokmak istiyorum" derseniz sizin bileceğiniz iş.
  • kör alışveriş yaparak internet üzerinden aldığım, geldiğinde oyun hamuru gibi koktuğunu fark ederek çok üzüldüğüm parfüm. bu kokunun nesini seviyorlar anlamadım. erimiş çikolataymış peh *, bildiğimiz oyun hamuru kokusu bu (bkz: play doh). ama karşı cins beğeniyor deniliyor deneyip göreceğiz efendim, hiç sanmıyorum ya neyse.
  • öğrencilik yıllarımda kullandığım parfüm. bu parfümü benim üzerimde duyup satın alan kız arkadaşlarım olmuştu. bayanlar çok beğeniyor nedense. ilk sıkıldığında çok kötü kokar ama bir kaç saat sonra hatta ertesi gün çok daha güzel koktuğu tarafımdan tespit edilmiştir.
  • güzel kokulu, kalıcılığı da oldukça iyi olan bir parfüm. şişesi de çok güzel, ben bir de en küçüğünden aldım o daha da şirin.
  • hugo boss red kullanan bendenize hediye gelen bu parfüm yeni parfümümdür duyrulur. esmer tenliyseniz kesinlikle kullanmanız gereken pardüm
hesabın var mı? giriş yap