• go kart aracıyla evlenilerek kolayca çözümlenebilecek bir sorundur. sonrasında boşanmak yerine de araç arabam.com dan hasarlı olarak satılabilir. bayandan ve sigara içilmemiş olduğu için kolayca elden çıkacaktır. paniğe gerek yok.

edit: başlığı açan kişiyi (doğal olarak) trolllere eklemiş ve göremeyen milyonlarca yazar için haberi ben de paylaşayım, araba-insan ilişkilerine bir katkım olsun. bir de kendime not: gokart'a binerken senden öncekinin indiğinden emin ol.
    terbiyesiz go kart haberi

bir de bunu evlendiğin adama açıklama faslı var;

-ben bizim salih abinin gokartına bindimdi
    -eeee
    -gokart bi kaydı ki sorma
    -yani?
    -yani işte bildiğin gokart kazası oldu. gerisi malum..
    -??
  • ısletmeci olsaydim benim go kartima binmeden kimlerin bisikletine bindiginin arastirilmasini isterdim.
  • go kart arabalarımız bile abazan arkadaş bu nasıl memleket.

tanım: go kartın bile kendisini sikmeye çalıştığına inanan naçizane türk kızı iddiasi.
  • tartışılması gereken go kart aracının kondom kullanıp kullanmadığıdır. eğer araç korunuyorsa en az 3 çocuk diyenleri kızdıracaktır. eğer araç korunmuyorsa kurtajı yasaklayanlar gene kızacaktır.

her türlü ucu boklu değnek olan haber.
  • suudi arabistan'da kadınların ehliyet alma yasağını devam ettirmek isteyen kesimin büyük bir koz olarak kullanabileceği haber.

"kapanırsan tecavüz riski azalır." işin yarısıdır. arabaya da binmeyeceksin. tüm kozmos senin kukunun peşinde çünkü.
  • yahu kız neden şikayet ediyor anlamadım. türkiye gibi bekarete önem veren malların çok olduğu bi yerde sekssiz bir biçimde kurtulmuşsun zardan. istediğinle yat. go-kartta kaybettim de işte.

edit: tescillettirmek için olabilir diye mesaj geldi. olabilir.
  • -ayyyy hay aksi ya
    +nooldu
    -uff gitti ya
    +abla vitese oturmuşsun senin niyetin ne açık konuşalım
  • geçen ay bir başlıkta kadınlar kulübünden bir başlık paylaşılmıştı, orada bir anne, hatırladığım kadarıyla birkaç gün önce bebeğini yanlış şekilde tuttuğunu çocuğun ağladığını ve bekaretinin bozulmuş olmasından korktuğunu anlatmaktaydı. bir annenin aklına bebeği ağladığında sağlığı değil bekareti geliyor. bir genç kız, go kart kazası yapıyor ve hayatı riske atıldığı için değil, bekareti bozulduğu için dava açıyor. yaşasın üçüncü dünya ülkesi olmak, yaşasın kızlık zarına tapmak, yaşasın kadınların mal olduğuna canı gönülden inanmak. küçücük bebeğine bile zar gözüyle bakan kafa yapısına neyi nasıl anlatabilirsin.
  • go kart arabasının üzerine düşüp bekareti bozulan m.ü.'nün gizemli hikayesinde görebileceğimizdir.
    habere bak arkadaş, ay ben gülerim...
hesabın var mı? giriş yap