• ahahaha. ya ne diyeyim şimdi. valla üzüldüm. anatolian rock revival project'in yaratıcılarından biri hakkında bir şeyler yazayım diye geldim ama aynı adlı başka biri daha varmış. yukarıda yazmışlar zaten diğer elemanı uzun uzun.

benim bahsedeceğim kişi bu ülkede yaşamak için sunacağım sebeplerden biri.

gökhan abi, seni 2-3 yıldır takip ediyorum twitter'da. anadolu rock için yaptığın şeyde seni tetikleyen sebepleri bilmiyorum ama iyi ki yapmışsın. videoların altında uruguay'dan, tanzanya'dan, kanada'dan ve bilumum alakasız ülkeden türk müziği hakkında sevgi mesajları okuyunca mutluluktan ağlayacak gibi oluyorum. bundaki payını düşündükçe de öpesim geliyor seni.

geçen gün şey yazmıştın hani, sizi çıkarınca ülkeden bir şey eksilmiyorsa...

sen geçmişsin şimdiden sınavı. onu diyecektim.
  • bir gün tarikat din kitap, bir gün yapay zeka, algoritma, üretim goygoyu yapan tosun.

biri uyarsın şunu profil yakışmıyor.
  • bana hiç enteresan gelmeyen paylaşımlar yapa, ordan burdan derlediği şeyleri twitterdan paylaşan gereksiz bir adam.

dün geceden beri bir çaycı-thor komikliği yapmaya çalışıyor ki her zamankinden sıkıcı bir hale geldi.
  • ak parti'nin yeni türkiye dijital ofisinin başındaki adamdır.
  • one show'da gümüş şeetti şimdi de.
  • genç yaşında bir çok baba reklamcının kariyerinde ulaşamadığı başarılara ulaşmış, gurur kaynağı.
  • su sıralar zorunlu staj dönemini onbaşı rütbesiyle şırnak akçay'da yapan geri dönmesini dört gözle beklediğimiz reklam yazarı.

artik evine geri dönmüş ve bizi mutlu etmiş kişidir.
  • tbwa'de calisan genc bir metin yazari. 2003 yazinda cannes'a gonderilmistir. gelecek vaadeder.
  • iyi adamdır. kendisini çooook uzun zamandır tanırım. bi yanlışını görmedim.
hesabın var mı? giriş yap