• fi tarihinde yerde gidip ses hizini gecmi$ ilk arac.. yoksa o bluebird muydu.. neyse..
  • (bkz: broken arrow)
  • ses hizini gecememi$, ama kara hiz rekorunu kirmi$ bir aractir. suren adami $ovalye ilan ettilerdi de butun britanya torpil dedikodulariyla calkalanmi$ti.
  • piercing üreten bir marka. zarif ve şık modelleri var.
  • geçenlerde dudak piercingimin arkasındaki 4mmlik bar çıkıntısını önden topunu çekmek suretiyle dudağımın içine 3-4mm kadar saplamayı başaran dahiyane(!), becerikli(!) çalışanlara sahip piercingçi... bununla kalmayıp piercing topunu açmayı beceremeyip paslı kerpeten ile topu kesmiştir.

gerçek bir işi bilen bile dudaktan piercingi çıkartmayı başaramamıştır.

sonuç:
    acilde kulak burun boğaz cerrahisinde bir yarım saat, anestezi, makasla kesilen dudak içi, tetanoz aşısı...

teşekkürler golden arrow...
  • dövme tasarlama ve yapma konusunda oldukça yetenekli ve tecrübeli isimlerin olduğu,kadıköyde reks sineması karşısında bulunan mekan..
  • iki gün önce dövme yaptırmak için gittiğim yer. yaptırmak istediğim dövmenin ilerleyen zamanlarda hayatıma ne tür etkiler yapacağını bir bir anlattı. aslında düşündüğüm dövmeyi yapmaman gerektiğini dahi söyledi ama dinlemeyip yaptım dövmeyi. bu işi ticari kaygıyla yapmıyorlar.

ayrıca mutfak kısmında dizili olan onlarca jack daniel's şişelerini görünce, ''kahve yerine jack daniel's ikram edilmeli burada'' diye yaptığım yüzsüzlüğe bir bardak jack daniel's ile karşılık verip gönlümde taht kurmuşlardır.

buda sitesi;

http://www.goldenarrow.com.tr/
  • istiklal caddesinde şubesi olan ve ilk iki dövmemi yaptırdığım über dövmeci. benden aldıkları parayı sterilizasyon için kullandılar zannedersem. çok profesyonel, sağlam çalışanlara sahip. ilgi, alaka tam kıvamında. 2012 yılında yapılan yarışmada birincilik aldılar. dövme yaptırmadan düşünün, araştırın ve golden arrow'da yaptırın.
  • dövme tasarımı veya yapımı konusundaki başarılarını bilmem ama yine de uzak durulması gerektiğini düşündüğüm mekan.
    bir arkadaşım sözlükteki yorumların ardından kadıköy'de bahsi geçen mekana gidip dövme yaptırmaya karar vermişti. gidip konuştu ve kapora için bir miktar da para ödedi. tasarımı yapıp ona göndereceklerini söylediler ancak 1 aydır tasarım bekliyoruz. randevuyu 3 kez iptal ettiler ve bir daha da aramadılar. adamların umursamaz tavırları sebebiyle en sonunda iptal ettik. yakın zamanda da gidip kaporayı almaya çalışacağız. umarım bu konuda sorun yaşamayız.
  • 15 gün önce taksim şubesinde ilk dövmemi yaptırdığım dövmeci.

öncelikle mekânın o köhne, iç karartıcı dövmeciler ile alakası yok. zevkli tasarımı ve tertemiz görüntüsüyle mekâna girdiğiniz gibi içinizi bir güven duygusu kaplıyor, kendinizi emin ellerde hissediyorsunuz.

bunun yanında hepsi çok sıcakkanlı insanlar. öyle ki kısa sürede kafama göre mutfağa girip "çay, kahve isteyen var mı?" diye sorabileceğim samimiyete ulaştık. gerçi o benim yavşaklığım da olabilir bilmiyorum.(buradan heyecan nedeniyle tükettiğim sonsuz çay-kahve için özür diliyorum.)

uzun uzun oturduk konuştuk. kafamdaki soru işaretlerini bir bir giderdiler. aşırı pimpirikli bir insan olmamdan kaynaklanan, ardı arkası kesilmeyen sorularıma sabırla cevap verdiler.

dövmemi yapan dövme sanatçısı tevfik çingiroğlu son derece yetenekli ve işini severek yapan bir insan. derdi kesinlikle para değil, ortaya iyi bir iş çıkarmak. para sadece formalite olarak dövmenin boyutunu belirliyor.

sanatçı usta olunca iyilesme süreci de bir o kadar kolay oluyor. yaraları geç iyileşen bir insan olmama rağmen hiçbir sorun yaşamadım ve dövme kısa sürede sorunsuz iyileşti.

son olarak ikinci üçüncü ve çokuncu müstakbel dövmelerim için de buraya geleceğimi düşünüyorum. hele bir elime para geçsin de.
hesabın var mı? giriş yap