• son beta sürümde android için karanlık modun test edildiği internet tarayıcısı.

https://9to5google.com/…-android-dark-mode-testing/

kaç yıl geçti adamların şimdi aklına geliyor böyle bir şey yapmak. kullanmayın şu tarayıcı denen ram canavarını. sizlere en güzel alternatifleri yazayım.

pc için; brave, opera, edge.

androd için; via, brave, edge, samsung browser, mint browser, opera.

edit: android için opera'yı yazmayı unutmuşum.
  • chrome ekibi tarafından kendisine 12 tane yeni tema gelen tarayıcı.

link
  • görev çubuğu'ndaki simgesinin kenarında lezzetli bir hamburger görünmesini isteyenler sağ üstteki üç noktadan ayarlar'a girerek diğer kişileri yönet'ten yeni bir oturum ekleyebilir ve kullandığı oturumun simgesini hamburger olarak işaretleyebilir.

imleç yerine de bir pizza dilimi görünmesini isteyenler de custom cursor for chrome eklentisini kullanabilirler.

yaşasın yemek yemek ulan!
  • yeni gelen guncellemeyle (72.0.3626.109 ) idmnin icine etmis web tarayicisidir!

an itibariyle idm calismiyor! calistirabilenlerin mesaj atmasi rica olunur

edit: idmyi guncelleyince duzeldi
  • önce mobilde sonrasında ise pc de kullanmaktan vazgeçtiğim tarayıcı.
    mobil sürümünde sözlüğün mesajlar kısmında klavyeyi açınca mesaj yazma kısmı küçücük kalıyordu ne yapsam eski haline dönmedi. pc de ise başka bir arkadaşın dosya indirebildiği bir siteden dosyamı indiremedim önbelleği temizlediğim halde. sonra aynı dosyayı microsoft edge’den indirmeyi denedim ve ordan inince yuh dedim ve chrome’u hayatımdan çıkartmış oldum. neredeyse 8-9 yıldır kullandığım bi tarayıcıydı sanırım vadesi dolmuş artık. yandex’e geçtim. mobilde memnunum pc’de de aynı performansı alırsam artık chrome’un yüzüne bakmam. onlara tavsiye geliştirsinler kendilerini. basit ama sinir bozucu hatalarla kimse uğraşmak istemez artık, seçenek çok kolayca vazgeçilir.
  • operadan birazcık daha hızlı olsada operanın yarı yarıya az ram kullanması kullanım kolaylığı içerdiği vpn whatsapp web gibi eklentileriyle öne geçmesinden ötürü bilgisayarın derinliklerine terk ettiğim tarayıcı.

mobilde tertemiz çalışmaktadır
  • neden f6 kısayolunu güncellediklerine anlam veremediğim tarayıcı. normalde f6 tuşuna bastığında otomatik adres çubuğuna (veya address bar) geçerdi, şimdi ise 2 defa basmak gerekiyor. çok mu zor, değil ama alışkanlık işte.
  • mobilde adguard desteği gelmeden kullanmanın eziyet olduğu tarayıcı. samsung internet özelliklerinden kaynaklı çok daha hoş.
hesabın var mı? giriş yap