666 entry daha
  • "bu türdeki dosyalar bilgisayarınız zarar verebilir. googleearthsetup.exe dosyasını indirmek istediğinizden emin misiniz?"

1 mart 2010 öğleden sonra
  • 2 yanlışı yüzünden ısınamadığım tarayıcı:

1- sözlükte başlık başlık gezerken geri tuşuna bastığımızda en son başlıktaki entry i getirmiyor. taa ilk açılıştaki başlığı getiriyor. keza ileri tuşu da aynı.
    2- jdownloader içine atmak için alt alta bir sürü link kopyaladığımda garip bir şeyler oluyor ve jdownloader linkleri algılayamıyor.
  • en çok kullanılan ibaresi, toplam indirme sayısıyla alakalıysa gerçek olmayabilir.

işyerindeki bilgisayar odasında 20 tane pc var hepsinde ie yüklü ve bu aletlere bizim kurduğumuz programlar geçici oluyor. internet kafelerdeki gibi pc kapatılıp yeniden açılınca tertemiz bir windows ile başlıyor.

demem o ki, sırf ben günde 4-5 kez chrome kuruyorum.. ve benim gibi yapan sayısı da çok
  • 3.nesil ipad'de çok güzel çalışıyor ios sürümü. hangi android tablette böyle akar emin değilim..

edit: nexus'la tanıştım ve göt oldum. nexus sikip atıyor ortalığı beyler
  • google chrome, google androidde hiç de iyi çalışmıyor bence.

inanılmaz şarj emiyor ve aleti çok kasıyor.

pür android nexus 4 te de böyleydi, s4 te de böyle.
  • bugün gelen apk güncelleme sonrasında hiç görmediğim reklamlar fırlamaya başladı sağdan soldan. adaway de açıkken üstelik. demek adaway i devre dışı bırakan bir güncelleme idi hemen güncellemeleri kaldır dedim ve şimdi eski versiyonu ile reklamsız gezintiye devam edebiliyorum

ancak bu olay hiç de iyiye alamet değil
774 entry daha
hesabın var mı? giriş yap