• programı sunarken özgüvenini, hem duruşuna hem sesine yansıtan beşiktaş tv nin güzel sunucusu. birçok spikere taş çıkarır gözüküyor. umarım daha çok görürüz ekranlarda. zaten artık yeni kuşak el atsın duruma. destekliyoruz.
  • istanbul üniversitesi iktisat fakültesi ingilizce iktisat bölümü 2007 mezunu güzel bir kadındır.
  • burnu falan estetikli gibi dursa da yakindan da guzel kiz. sigara icmeseydi daha da iyiydi.
  • kanal d'de son derece donuk şekilde haber okuyan anchorwoman
  • neredeyse hiç göz kırpmadan haber sunuyor, izlerken de insanda "bir tuhaflık var" düşüncesi uyandırıyor. o yüzden, kendisi haber sunarken ekrana bakmıyor sadece dinliyorum.
  • son günlerde gördüğüm en güzel hatun . zevk meselesi tabi.
  • sanırım güzellik kontenjanından ana haber sunumuna kaydırılmış fakat ruhsuz bir yorumu var, haberin içine giremiyor. olmamış diyor, tuba atav'ı örnek almasını diliyoruz.
  • kimin torpillisi olarak kanal d'de ana haber sunduğunu merak ettiğim kişi. kendisi "ı"ları (bildiğimiz ı harfi) "u" şeklinde okuyor. her seferinde daral geliyor. ayrıca çok donuk ve yapmacık anlatıyor.

"...açukladı"

allah rızası için burayı bir okuyan bir yakını, tanıdığı varsa kendisine iletsin; gözde, alfabemizde ı harfi de var, onu yok sayma!
  • haberleri sunarken gözlerini saniyelerce kapatıp açan kadın. sanırsın kadın bayılmış geri doğru düşüyor.
  • kendisinin sunduğu haberlerden hiçbir şey anlamıyorum zira o sıra hipnoz olmuş vaziyette ekrana kilitleniyorum. havadislerden geri kalıyor, toplum içerisinde dışlanıyorum. haber spikerleri bu kadar güzel olmamalı. rtük buna bir şey yapsın.
hesabın var mı? giriş yap