• yürüyen white privilige tipli lamer.
  • nefret edilmesinin sebebi şerefsiz itin teki olmasıdır, tabi bu şerefsizlikte asıl rol koç k denilen karaktersizde.

ama yurdum ergeninin en büyük özelliği kendi gibi karaktersiz ve şerefsizlere fan boyluk yapmak olduğu için hemen kendisine yapışmışlardır.
  • öncelikle belirteyim kendisini kansas - duke maçının özetini izleyene kadar tanımıyordum. maç sonu röportajını izlerken aşağıda insanların yazdığı yorumlara göz attım. insanlar yorumlarında, iyi oyuncu olmasının yanında (bu arada özette gördüğüm kadarıyla maç sonunu baya kötü oynamış) yaptığı pisliklere de göndermelerde bulunmuşlar. merak ettim baktım şu videosuna denk geldim. "zaza would be proud" yorumu güldürdü link
  • herkesin tipi nedeniyle jazz e yakıştırdığı oyuncu. 40 kere söylemiş olacaklar ki 21. sıradan draft ettik. zaza ya da draymond la filan karşı karşıya geldiklerinde büyük şenlik çıkar.

oyuncu olarak da rotasyonun bir parçası olabileceğini düşünüyorum snyder’ın gözüne girebilirse.
  • nba tarihinin en pis oyuncularından biri olan john stocton'ın efsanesi olduğu takıma gitmiş.

ilgin bir ironi olmuş.
  • nba'de tutacaktır bu arkadaş, iyi de bir rol oyuncusu olacak. beyaz olmasına rağmen çok atlet ve güçlü bir oyuncu. zaten ncaa'de herkes ne kadar pis bir adam olduğunu biliyordu, dursun bu kenarda çok aranan bir rol oyuncusu olacaktır kendisi için iyi bir takıma gitti.
  • draft gecemizi eda edip işimize gücümüze gittikten sonra şimdi salim kafayla grayson'ı bir inceleyebiliriz:

kolejdeki ilk senesinde sadece 9.2 dakika alan zıpır bir çocuktu allen ama daha o zaman inanılmaz atletizmi ile öne çıkıyordu. sonraki sene çok büyük bir çıkış yaptı 21.6 sayı üretti. bu sene sonunda nedendir bilmiyorum drafta katılmadı ve 3. senesinde geri adım attı. koleji ise olgunlaşmış lider bir oyuncu olarak 15.5 sayısının yanında 4.6 asist 1.7 top çalma ve 2.8 üçlük isabeti oranlarıyla bitirdi.

standart bir beyaz oyuncudan çok daha atlet. zaman zaman gecenin hareketlerine girebileceğini düşünüyorum. aynı zamanda shaqtin fool'a da sniper olarak girebilir. yüze dirsek, enseye şaplak, ayağa çelme ne ararsan var. nba savaşçı ve biraz deli bir oyuncu kazandı. ilk senesinde düzenli süre alması, top paylaşımına müspet katkısı yapması ve savunmada vasatın üstünde kalabilmesi şimdilik yeterli gibi duruyor.

kendisi için yapılan bob sura ve delonte west karşılaştırmalarını beğendim. yaz liginde daha da iyi tanırız.
  • kıyaslamalara falan başlanmış da, bundan olsa olsa joffrey baratheon olur.
  • trae young a mabadı kalkmış duke bebesi. tam bir trumpgençliği örneği, habire uhrevi, milliyetçi paylaşımlar kasıp sahaya çıkınca yapmadığı ahlaksızlık şerefsizlik kalmayan, yukarıdaki bir yazarın çok isabetli tanımıyla "yürüyen white privilige tipli lamer".

patrick beverley tarzı bir kardeşimiz ilk fırsatta kendisine nba'e hoşgeldin diyecektir.

potansiyeli yüksek bir oyuncu olduğu kesin, ama kolej liginde ittiği kaktığı adamları çok arar. bu gözler frank brickowski nin bozuk para gibi harcandığını gördü, sen kimsin amk.
  • donovan mitchell ın smaç koçu, kendisi için mitchell dan iyi contest dunker olur demiş.
hesabın var mı? giriş yap