• o kadar stüdyoda fotolar çektirdik, pasaport aldık, bugün de babayı aldık. yine hayaller başka bahara kaldı.
  • çıktıııııuııuuuuıııııııııjjjjjjj
  • istikrar sürmeye devam ediyor... sonuç olarak yine has not been selected
    görsel
  • yine lotoyu tutturamadık ama postayla yollayacaksınız onu lotoyla olmasa bile. azimle delicem o taşı.
  • gördüğüm kadarıyla çoğu kişinin kodu 2022euxxxx ile başlıyor
    benimki ise 20226dzl4xxx ile başlıyor. bir yerde hata mı yaptım acaba? eu ile başlaması gerekmiyor mu benim de?

tn: abd göçmen vizesi veren bir kart

edit:

@kirpiklihunicik mesaj attı şöyle bir şekilde;

kazanılırsa case numarası 2022euxxxx oluyor hocam. sizin belirttiğiniz numara başvuru numarası sadece
  • bu senenin talihlisi arkadaşları tebrik ediyorum. benzer hisleri birkaç sene önce ben de yaşamıştım. şimdi bu talihlilerin önlerinde uzun bir maraton var. onlar adına vize görüşmelerinin aynı eskiden olduğu gibi 1 ekim itibariyle başlayacağını umuyorum. şu aşamada tek yapmaları gereken online olarak formu doldurmak ve sabırla, umutla beklemek. haliyle formu doldururken de dikkatli olmaları ve doğru beyanda bulunmaları yeşil kart süreçlerinin devamında hayati önem arz etmektedir. genel olarak süreç ve abd hakkında konuşmak isteyenler, mesaj kutumu yeşillendirebilirler.
  • :)) 4. başvurumda sonunda bana çıkan kart.
    "you have been randomly selected..."
  • has not been selected
    since 2013
  • yeni başvuruların ne zaman olduğunu merak ettiğim 3 kere başvuru yapıp kazanamadığım son 2 senedir pandemi ve trump yüzünden başvurmadığım, fakat yeni sezonda başvurmak istediğim kurtuluş anahtarı
  • green card kazanip amerika'ya gelmis birisi olarak soyluyorum bu (bkz: #122921305) entry'de bahsedilen sey kulliyen yalan. green card size amerika'da oturum ve calisma izni saglar. yani mesleginiz neyse onu yapabilirsiniz. avukatlik ve doktorluk icin belli sinavlara girip yeterlilik almaniz galiba. ama zaten bu mesleklerin yeterliligi eyalet bazinda da degisebiliyor. eger mesleginiz muhendislikse hic sorun yok, mesleginizi kolaylikla yapabilirsiniz
hesabın var mı? giriş yap