• (bkz: vay anasını sayın seyirciler)

ek: göndermeler çok hoş olmuş be!

volkan konak, incir reçeli, fasulye, survivor..

o kadar beklettiler ama sonuna kadar değmiş..

tabi sonunda da gökhan abiyi unutmamışlar..

(bkz: her zaman bizimlesin gökhan semiz)
  • içim buruk izlediğim ismail klibi. güzel olmuş ama eksik var belli.
  • sevindirmiştir.
    ben eski ben değilim ismail.
    (bkz: ulan ismail)
  • bir yandan güldürüp bir yandan gözleri doldurur.
  • yeni dönem göndermeleri ve volkan konak tiplemesi ile gülerken gözlerden yaş getirmiştir. yaşların nedeni sanırım (bkz: gökhan semiz)
  • inanılmazdır ki gözü yaşlı izletmiştir.
  • kalkıp aynaya koşmama vesile olmuş ay amk yaşlanmışız lan diye düşündüren klib

itiraf et sen de ilk başta sakallıyı fırat tanış zannettin
  • bütün klip boyunca yüzümden gülümsemeyi eksik bırakmamıştır.

özlemişim lan :)
  • "çekilmez bir adam oldun yine ismail" cümlesiyle gülme krizine sokmuştur. sonra da sandalyeden düştüm zaten. ekşici olmak bunu gerektirir.

klibi bir kez daha izledikten sonra gelen edit : bu fasulye 7.5 lira, patlıcan sana 4 olur ismail, hıyar da sensin ismail. asdjafel
  • ulan hem güldüm hatta baya güldüm. şarkı bitince de sözlerim doldu. gökhan semiz şimdi bugünleri görse üzülürdü. özlemişim be. kimbilir nasıl şarkılar yapardı.

helal olsun size. piyasayı bırakmayın şimdikilere. yalnız adamlar ne hale gelmiş. yeni olan tolga isimli arkadaşı haliyle bilemedim. ama emrah anul ve selçuk aksoy adamlarım gerçekten. özellikle selçuk dostumuzun geçenlerde haberi çıkmıştı sgk için bir işte çalışmak zorundayım diye.

özellikle doksanlı yıllara dair göndermeler çok başarılı. günümüz şarkıları ve klişeleri ile beraber harika bir uyum yakalamışlar. burak kut olsun ferda anıl yarkın olsun ne bileyim işte. survivor'dan var mısın yok musun'a gönderme var. özellikle aç mısın tok musun derken yine gönülleri fethettiler. en çok bağcılar şakasına ve halil sezai'ye güldüm. son olarak şunu söylemek isterim. çılgın çocuk iso!

ama özledik seni gökhan. hainler güldürürken hem düşündürdü ve hem de hüzünlendirdiler.
hesabın var mı? giriş yap