şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gta vice city'deki inşaat patlatma görevi'nden daha zordur bu görev. uçağı kullanmak ayrı dert, bombayı tutturmak ayrı dert, hile kullanarak geçmenin imkanı yok. ömrümü tüketmişti lan.
  • dildo dodo görevinin yanında esamesi okunmayacak görevdir.
  • 3 uçak hakkımız olduğunu düşününce katılmadığım önerme. ayrıca zaman sınırı yoktur. diğer taraftan kovaladığımız kübalılar asla menzil dışına çıkmazlar ki uçakla her daim kovalayabiliriz.

son olarak belirtmem gerekir ki rc helikopter görevi de pek zor değildir.

insanı illet eden rc görevleri san andreas'de, san fierro'daki görevlerdir.
  • bu görev oyunun mecburi görevlerinden olmadığı için, yapılamadığında bırakılabilirdi ama inşaat patlatma öyle değildi.

oyunu ufakken oynadığımda bu görevi yapamamıştım, sonra yetişkin yıllarımda sırf bu görev için tekrar başladım ve başardım.

eğer oyun bende buga girmediyse, üstüne bomba bırakmamız gereken kayıklar kaçıp uzaklaşmıyor, belli iki nokta arasında sürekli gidip geliyorlar, acele etmezseniz yapabilirsiniz.

vice city'de hava araçlarının kullanımı num pad tuşlarına bağlı, unutmayınız.
  • botları koruyan dingil sürüsü bomba bırakmadığınız sürece size saldırmamaktadır, onları denize atarak ya da üstlerinden geçerek helak ettikten sonra kolaylıkla tamamlanabilen görevdir
  • 3/5 zorluk puanı verdiğim gta vc görevi. inşaat görevinin bi tık kolayıdır(o da abartıldığı kadar zor değildir yani). san andreas'daki nerd elemanın verdiği uçak görevi ise ikisinin toplamı kadar zordur. keza vc'deki film stüdyosu görevlerinde de bi uçak görevi vardır o da bahsettiğim ilk iki görevden daha zordur.