• ingilizcesiyle beni uzak diyarla götürmüş profesör.
  • cumhurbaşkanı başdanışmanidir kendisi.bbc de bir demeçte bulunmuştur.aihmin demirtaş ile ilgili verdiği karar hakkında tek bir suçlamada n bu kararı verdiğini belirtmiş ancak kendisi de ortadan ile ilgili 30 ayrı suçlamanın bulunduğunu belirtmiştir.bbc muhabiri köşeye sıkıştıracak sorular sormus.iste bu da bize iyi bir muhabir nasıl olmalıdır sorusuna çok güzel bir yanıttır.gercekten muhabirin sorduğu sorular oldukça zekice
  • (bkz: christiane amanpour) karsisina cikardigimiz milli ingilizce konusucu. adamlari kendi silahlari ile vuruyoruz resmen :) mevcut siyaseti anlayan, ayni zamanda akici ilgilizcesi ve kendinden emin durusu ile ulkemizi yurtdisindaki haber akislarinda temsil eden, hanimefendi.
  • müthiş donanımlı bi kadın.mezun olduğu aynı bölümü okuduğumu göze alınca, kendisi idolümdür.
  • hakkını vermek lazım, uyanıkça cevaptan kaçındığı yerler olsa da -türkiye'nin yaptığı hatalar malum- amanpour gibilerine çalışılmış cevaplar vermiş.

eskiden olsa histerik tarzancayla kendini daha da rezil eden tipler ortaya çıkmıştı. şaşırtıcı. ama zaten pkk'nın pkk olduğunu anlatmak zorunda kalmamız rezalet.
  • su gunlerde haril haril bati medyasina roportajlar verip suriye operasyonu hakkinda konusuyor. sorulan sorulara cevap vermekten ziyade turkiyenin amacini akici sekilde guzel anlatiyor. bu bakimdan danismanliktan resmi goreve gecmesi muhtemel gibi gibi. ibrahim kalinla beraber hariciyeden dis basina konusmasi gereken tek kisi bence. yinede her seye ragmen siyasal islama hizmet disinda bisey yok ortada.
  • ordumuz fırat'ın doğusunda, gülnur hanım da oturduğu yerden destan yazıyor. sözde mülakat yapıp bizim operasyonda masumları öldürdüğümüzü iddia edenleri âdeta enterne ediyor. şu mülakat sadece bir örneği. kadın bizim 8 aylık bebeklerimizi öldürüyorlar diyor pezevenk kalkmış siz de onları bombalıyorsunuz ne bekliyorsunuz diyor ben izlerken yükseldim ama maşallah gülnur hanım çatır çatır taşı gediğine koydu.
  • son yabancı spiker bükücü.

channel4 news in haber spikeri ikili konuşmanın başında gülnura bağırırken sonlara doğru uslu bir çocuk gibi dinleyip röportajı usulca bitirdi.

bizim en büyük problemimiz derdimizi anlatacak insan sayısının az olmasıdır.
  • vermiş kutsalı , vermiş kutsalı .
hesabın var mı? giriş yap