• siktir deli şeklinde karşılık bulan zırva.

bi' bitmediler amk.

sen yolunu yordamını düzeltmek için uğraşırsın, yolunu yordamını siktiğim bir başka yavşak bunun olmaması için önüne engeller koymakta beis görmez.
  • sen öyle san. kurulacak sözde kürdistan batı'nın tasmalı köpeği olacak. sonuç olarak ayrı bir ülke statüsünde olacağı için abd istediği gibi us kurup silahlandirabilecek. ha şimdi yapamıyor mu derseniz şimdi öyle yada böyle merkezi bir hükümet var.

bunun gibi pkk tarafından güdülen sözde solcular kime yardım ettiklerini ancak kendileri yada bir yakınları teröre kurban gittiği zaman anlar.

bu arada bunun yazdığı gazete sebebiyle bu başlık altında çok eleştirel bir yazı goremeyecegiz. şimdiden yazmış olayım.

(bkz: stratejik sessizlik)
  • kuruluşu itibariyle türkiye cumhuriyeti kadar köklü bir gazetenin bünyesinde böyle yazarlar barındırması acı veriyor.
  • (bkz: hasiktir bok)
  • cumhuriyet gazetesi okuyanlara, "laikliğin bekçisi" olarak gördükleri gazetenin ne mal olduğunu göremeyenlere gelsin. tabi sözüm vatanını sevenlere. vatanını sevmeyen hainler zaten ne üdüğü belirsiz.

savunduğunuz gazeteyi, onun yazarını görün işte! diyeceğim budur.
  • kadın bir de cumhuriyette yazıyor. lan bu herifler atatürk diyerek bir daha bir etkinlik yapmaya kalkmasın. atatürk ne alaka bünyende barındırdığın pkklı ne alaka lan!

yemin ediyorum utandım. öyle cumhuriyet mi olur lan! yazıklar olsun.
  • she is the new rok or na
  • ulan ortadogudan iyi komsu mu cikar? fukara beyani.
  • cıa ajanı aslı hanım kızımız yine tespitini orta yere sıçmış.

yalnız bölücülük yaparken kantarın topuzunu biraz kaçırmış ve kurdistanı da güney ve kuzey olarak ikiye bölmüş. durmadan bölüyorlar efenim durduramıyoruz.

bak sevgili aslı hanımefendi, o bokladığın bağdat nasıl bu hale geldi biliyor musun? kimin eseri bu ülke(!) ? bu ülkenin(!) kurumlarını kim kurdu? şu an kim yönetiyor? saddam mı? el kaide mi? bin ladin? kim jong? kızılderililer? herhalde bu sistemi kuran ( ve sizin memurluğunu yaptığınız) koskoca amerika birleşik devletleri olacak değil ya.

konuşmayı da sanki amerikalılara yapıyor haspam. bağdat kötü ve kaos içinde , kurdistan ticareten ve siyaseten iyi. bu nasıl bir düz mantıktır? bak sevgili hanım kızım, bu ortadoğuda siyah beyaz yoktur, grinin bin bir tonu vardır. öyle sizin kitaplarınızdaki bdsm seanslarını biz buralarda ara sıcak olarak alırız. think tanklerdeki akademisyenleriniz, bunları idrak bile edemez. bizim genetik kodlarımızın buna karşı bağışıklığı vardır. bu düz mantık ile dile getirdiğin düşünceler her seferinde yanlış çıkıyorsa bir kendini sorgula derim.

ve bu ülkenin insanları öyle okyanus ötesinden göründüğü kadar salak değil. bizimle savaşmak yerine, bizimle dost olmaya çalışmak washingtonun lehinedir. bunu müdürlerine güzelce anlat tamam mı hanım kızım.
    sahi bu amerikan memurunun "cumhuriyet gazetesinde" ne işi var? lütfen biri bana açıklayabilir mi?
  • inanın senelerdir çok ama çok merak ediyorum bu liboşlardan bir tane bile adam çıkmayacak mı ya?
hesabın var mı? giriş yap