• arada bir gördüğünüzde güzeldir ama sık sık görmeye başladıysanız, bir şeyler yanlış gidiyor demektir.
  • bir gececinin ulaştığı son mertebe bunu görmektir. artık günü çevirmeye başladığınızı anlarsınız. uyku düzeniniz sabah 9 akşam 5 kıvamına gelmiştir. kutlu olsundur.
  • ne güzeldir...yaratıcıya şükür anlarından...
  • pek sevimli ve pozitif hisleri beraberinde getiren, iyi ki yaşıyorum dedirten güzelliklerdir.
  • millet o ilk ışıkları görmek için dağa bayıra gider, sabahlar oralarda, bende servise koşuyorum aman kaçmasın diye. sonra camdan başımı yaslayıp güneşin binalar arasından yine her zaman ki gibi dünle aynı, yarından farksız olacak bir güne doğmasını izliyorum. usul usul gökdelenlerin arasından yükselirken, 'siz mi büyüksünüz, hayır ben, güneş, ben büyüğüm' diyor sanki bize yaşar usta misali... sonra hafifçe kapanan gözler ve servisin tıngır mıngır ilerlemesi...
    ne geldik mi? hadi o zaman...
  • bu saatler değildir.
  • güneşin* doğudan yükselmeye başlamasıyla gündeme gelen ışık* şekli.
  • ara sira gorulmesi sart gelen huzur veren guzellik *. tan yerinden suzulmeye baslayan o isiklarin ruhunuzu ve zihninizi temizlemesine, tazelemesine izin vermelisiniz.
hesabın var mı? giriş yap