• beyaz'ın şovunda dediği gibi:
    "bu adamdan dede olur mu yahu, bundan olsa olsa abi olur"
  • yaşlanmaz dediğimiz hakan peker'de yaşlandı artık. bana kalırsa bu adam doğal değildi, yıllar önce botoksu yaptıran ilk kendisidir diye düşünüyorum.
  • henuz kotu bir sarkina denk gelmedim,oyle buyuk bir pop sanatcisiymissin ki buyuk saygi duyuyorum ve biraktigin eserler icin tesekkur ediyorum
  • engellilerle ilgili katıldığı bir tv programında şarkı söylerken kameraların kendisi yerine seyirciyi çekmesine sinirlenip sahneyi terketmiş olan ego tavan şarkıcı!
    şahsen haberi okuyunca şaşırdım. populeritesini yitirmiş ünlülerin bu tür fevri davranışlarını çok çiğ ve acınası buluyorum. yakışmadı

--- spoiler ---

trt müzik kanalında "engelsiz sahne" isimli programa katılan ünlü şarkıcı hakan peker, canlı yayında şarkı söylediği sırada rejinin kendisini ekrana getirmediğini eleştirerek sahneyi terk etti.
    canlı yayında şarkı söylediği sırada rejinin ekrana kendisini getirmediğini eleştiren hakan peker, "seyirciyi çekeceğine beni çekmen lazım reji. anladın mı? yanlış yeri çekiyorsun." diyerek sahneyi terk etti.

--- spoiler ---

haber linki
  • yediği botoxlar kendisinde belli ki asabiyet yapmış 3. sınıf pavyon şarkıcısı
  • oldukça yüksek bir egoyla canlı yayını terk etmiş şarkıcı..
    yıllarca televizyonculuk yaptım reji dahil her yerde bulundum, inanın reji şarkıcı göstermek zorunda değildir sürekli, şarkıcının suratından ziyade ondan daha çok eğlenen kişileri göstermek yayının temposu için gereklidir..
    kendisi de bilir..
    hepsini geçtim orada bulunma sebebi zaten kendisi de değil, daha değerli sanatçılar da var kendisinden onları hiç göremiyoruz mesela..
    ayıptır..
  • görme engelli vatandaşlar için çıktığı programda reji onu çekmediği için programı terk etmiş olan sanatçı bozuntusu
  • açılın ben doktorum. tipik bir erol büyükburç sendromu.

edit: programın başında da erol büyükburç anması varmış, yeni gördüm :)
  • sol frame'de hakkinda suncagiz entry girilince yaslandi sandigim eskilerin popcusu. yaslanmamis neyse ki.
hesabın var mı? giriş yap