• sadece bir partiden ayrilmadin.

insanlara banka asya'ya 1 lira olsa da yatırın derken sen diğer tarafta bankadaki paranı çekiyordun. siyasete, fetoye kendin boşu boşuna bulastin. fetonun içinde fetonun borazanligini da yaptığın için gitmek zorunda kaldın.
  • spottaki kelime oyunuyla* pun sanatına gönül vermiş gençlere ibret vermiş haberdir. altta ilgili haberler kısmında da pique hakkında "getting piqy" yazıyor. demek ki kelime oyunu yapmadan duramıyor adamlar.
  • fake haber de gerçekse bile adam yapıyorsa hobi olarak yapıyordur. futbolculuğunda kazandığı senelik ortalama 3 milyon eurodan 10 sene desek bile 30 milyon euro yapıyor. kaldı ki bu paradan çok daha fazlasını kazanmıştır primler reklamlar sponsorlar vs.

şeyma subaşı’nın ekonomi sınıfında uçtuğunu görüp acundan boşandığı için dara düştüğünü zannedip sevinenlerle hakan şükür’ün parasızlıktan uber kullandığını sananlar aynı iq’ya sahip olmalı.
  • namusuyla calmadan cirpmadan kazanmaktadir.

akpye yanlasaydi, emre gibi arda gibi simdi istedigini yapar, milyonlari kazanmaya devam ederdi. emre belozoglunun cemaatten oldugunu bilmeyen yoktur herhalde, arda da daha top toplama zamanlarindan beri yani altyapidan beri sohbetlere cagrilir, o da gelirmis. fakat sorun su, onlar artik akpli yani dokunulmaz. ve sadece su olay bile feto denen seyin tamamen safsata oldugu ve akp karsitlarini sindirmek icin kullanilan bir cadi kazani oldugunu anlar. beyni olmayanlar malesef.
  • neden hocalık yapmadığını merak ettiğim eski akp li.
  • "tamam fetöcü ama..."

şu şekilde başlayan cümleyi kuranı ayrı hakan şükürü ayrı itsinler.
    lan adam çocuklarımızın geleceğini çalan, binlerce kan döken terör örgütünün en büyük bayrak taşıyanlarından.
  • tayyip size şu adam için "terörist" dedirtti ya ben de en çok buna gülüyorum. adamsın reis! sen ne verirsen bu ülkenin çomarıda aydın kesimide onu yiyorlar. (bkz: swh)

edit: 15 temmuz’u hakan şükür’ün yaptığına ve reisin bunu durduran kahraman olduğuna inanan insanları ciddiye almıyorum. mesajlarınıza direkt gülüp geçiyorum. haberiniz olsun.
  • olm ne mal adamlarsınız lan. adam dilimi geliştirmek için yapıyorum diyor. bu mallarda yok şuradan şu kadar kazandı buradan bu kadar kazandı yalandır diyip ahkam kesiyor. :d
  • hakan şükürün para için uber yaptığını düşünen hayata bakış açısını sorgulasın. adamı fetocu olmak ile suçluyorsun adam fetonun baş kenti amerika da ve ubere sürücü olmaya mı muhtaç kaldı. tebrik ederim süper zekalar büyük resmi gördünüz.
  • nereden nereye. dünyada adalet olsa çoğu vekilin lobisiz, bağlantısız, torpilsiz yapabileceği maks. iş sektörü budur.
hesabın var mı? giriş yap