• hayalci çocuk isimli kitabı ile skandal bir ilke imza atmıştır.

şahsı değil yazar olmaya , akli dengesinin yerinde olduğu kanaat getirildikten sonra gözetim altında kalem ve kağıt kullanılmasına izin verilmesi gereken pislik düşüncelere sahip bir şahıstır.

çocuk kitabında bulunan, akıllara zarar bir yazı bakanlık tarafından tamamı ile toplatılmaktadır.

umarım geç kalınmamıştır.
  • brazzers hikayesi mi, acıların çocuğu emrah senaryosu mu yoksa çocuk kitabı mı!?

ne salak salak şeyler bunlar ya! ulan nasıl pis bir kafanız var, nasıl bir zihniyet bu!?

kendi çocuğuna bunları mi okuyorsun?
  • hepsinden öte yazdığı kitabi hangi editör kontrol etti onu geçtim kitaba nasıl yayın evi izin verdi, bu kadar gözünüzde para simgesi olmasın.
    yazara gelince senin ben tuttuğun kalemin ucunu kırayım da bir daha kalemin bir şey yazamasın.
    senin ben düşüncenin olduğu düşünce balonculugunu patlatayim da bir daha bir şey düşünme.
  • ne kadar pislik insan varsa o da bu ülkede mi olur arkadaş ya ...
  • nasıl bir insan çocuklar okusun diye böyle bir kitap yazabilir ? +18 ibaresiyle satılması gereken bir kitap.
  • haber

yalnızca bir çocuğun tecavüze uğrayışını anlatışıyla değil, aynı zamanda regl olmaktan "kadın olmak" diye bahsedişiyle de ne menem biri olduğu anlaşılan şahıs.

evlerden ırak.
hesabın var mı? giriş yap