99 entry daha
  • (bkz: doğrucu davut)

twitterda muhalefete saçma sapan şekilde yol göstermeye çalışan youtube kanalı. tamam emeğinizi takdir ediyorum ama siz bi konumu kontrol edin ya da vpn’i falan kapatın. muhtemelen şu an ülkeye norveç’ten bağlanıyorsunuz.

bakın boyumdan çok büyük laflar ederim sizin gibi. inanmıyor musunuz? siz kaşındınız tatlış baayan. (aşağı yazıyorum, kaçırmayın sonra)

- ülke olmuş çöl, siz “olsuuuun siz sulayın yine de” diyorsunuz.

umarım sizi kendinize getirmeye yetmiştir. aksi halde erasmus muharrem’in öykü’yü çalıdığı gibi o tatlış baayanı çalarım. çok güzel gülüyor, bahane olmuş olur.

dümdüz eleştirel olursanız ve sadece kendi fikrinizle örtüşem hareketleri, sözleri, tutumları doğru sayarsanız ve bunun üzerinden tartışmaya alan bırakmayan yargılayıcı ve kendinizden büyük laflar ederseniz ana akım medyadan ne farkınız kalır?

bugün yine harika manifesto çekiyorum. troçki yoldaş bunları okusaydı, meksika’dan ricayla frida’nın öpücüğünü kondurduğu bir karpostalı bana teşekkür mahiyetinde atardı (bunu entel görünmek için yazmış olabilirim, ama sizi ilgilendirmez, ben bu internete para ödüyorum).

1 haftalığına sizi takipten çıkıyorum. neden mi? görmüyor musunuz herkeşin ellerinde telefonlar melefonlar... 1 hafta sonra o tatlış baayanın sesini tekrar duymak üzere, esen kalın (burada kendime anchorman imajı vermeye çalıştım).
21 entry daha
hesabın var mı? giriş yap