• yer yer bazı sahneleri kırıp geçirmekteyken filmin sonu falan zaten en başından belli olan, bittikten sonra da akılda filmle ilgili tek bir sahnenin kalmadığı film. klasik bir owen wilson komedi filmi kısacası ki adamın çok çok daha komik filmlerini görmüşlüğümüz vardır elbet.
  • (bkz: hell's pass)
  • boş vakit geçirmek için izlenebilecek film ancak daha fazlasını beklememek gerek.

bir ilişkide erkeğin kadına olan bakış açısıyla, kadının erkeğe olan bakış açısını çok net görebiliyorsunuz. "erkek aldatır, kadın da sevdigi adama her zaman sadık kalır" klişesinin ne kadar yalan olduğuna bu filmde bir kez daha tanık olabiliriz.
  • iki tane evli adam, eşleriyle cinsel hayatları pek iyi gitmemektedir, erkeklerin gözleri dışarı kayar sık sık ve bakarlen surekli yakalanırlar, kadınlarda bir haftalığına evlilik dışı hayat yaşamalarına izin verirler; ve komik olaylar başlar.
    çerez.
  • finalinde yarmıştır.
  • komedi diye aldanip ailece izlemeyin.

ailece zaten izlemezsiniz de. olur da eşinizle falan izlerseniz eğer filmde zart diye bi zenci siki goruyosunuz haberiniz olsun. bu tarz seyler genelde sahnenin az bi başından ucundan belli olur di mi? yok bunda olmuyor. adam spor salonunun jakuzisinde uyurken imdat ayagima kramp girdi falan diye uyaniyo ve aniden bir zenci iceri daliyo ciplak sekilde. ne alaka.

gereksiz anilikte ve aciklikta bi sahne olmus.
    bu ne amk.
  • başroldeki iki oyuncunun iyi olmasına rağmen senaryonun ortalama altı olması yüzünden ortalama altı kalan film. gülünecek espri neredeyse yok sayılır. filmin kısa bir kısmını izledikten sonra olayları elbette öngörebiliyorsunuz. boş bir film izlemek isterseniz izleyin ancak komedi/romantik komedi filmi istiyorsanız farklı bir film seçin.
  • biraz daha özenilse çok güzel bir komedi olabilirmiş ama snl mizahının pençesine düşülmüş.
  • katagorisi komedi ama baya başkası adına utanmalı bir film. bana özel bir durum da olabilir ama bazı anlar baya baya utanmaktan gerildim.
    ergenken her şey daha mı komik geliyordu bilmiyorum ama eskiden scary movie'lerde, american pie'larda. hang over'larda filan baya gülüyordum.
    artık gülemiyorum... umarım sinema sektörüyle ilgilidir.
  • bir çift arasında, ilişkileri dışında, genellikle geçici veya tek seferlik olarak seks yapabileceklerine dair yapılan bir anlaşmayı ifade etmek için kullanılır. hall pass, özellikle bir partnerin bir ünlüyle hiçbir sonuç doğurmadan yatmasına izin vermek için kullanılır.
hesabın var mı? giriş yap