• haluk levent'in, hayranının mezuniyet balosuna katılması olayı.

https://twitter.com/…caps/status/870740276272345088
  • adam gibi adamın hayranını mutlu etmesidir.
  • çok şık bir hareket ama işte yani reklam kokuyor buram buram.
    tamamen objektifim.

edit: allah'ım ne mesajlar ne mesajlar alıyorum. yapmayın arkadaşlar bu benim fikrim. bu hayatta herşey mümkün ki ben ne hakaret ettim ne de göklere çıkardım. çok fazla önemsemeyin bence bu tarz şeyleri.

yuh herkes de bana saldırmış asdfkflşş.

entry'min ilk cümlesi de "şık bir hareket"... ! enteresan. ben haluk levent'i takip etsem ne olur etmesem ne olur ki çoğu şarkısına da bayılırım. üni yıllarımda o vardı ve haluk levent'in şarkılarıyla coşardık. trende az baş ağrıtmadık arkadaş grubumuzla. oohoo ben ne anlatıyorum ki.
  • ikisi arasında, beni enterese etmez ama bir insanın başkaca herhangi bir insana hayran olması, hatta olabilmesi ve isminin önündeki bu garip sıfatı kabullenmesi en hafif tabiriyle aptalca.
  • ...
  • reklam kokuyor diyenler sanirim haluk levent'i pek takip etmiyor..

arabayla uzun yol giderken gectigi bir kasabadan bahsedince "abi bi ugrasaydin da cayimizi icseydin" diyen adamin yanina "iyi peki koy cayi, geliom" diye ugrayan adam bu..

adam gibi adam.. insan gibi insan..
  • reklam veya değil, hem reklamsa da reklam.. adam reklamını yaparken bile bir hayranının isteğini yerine getiriyor. adam gibi adamsın lan haluk levent!
  • "how to pr" ya da "reklam kokan hareketler bunlar" yazanlara sadece gülüyorum. bu adam ihtiyacı olanlara yardım edebilmek için, gidip tefecilerden borç aldı zamanında. ha doğru yaptı demiyorum; ama hayranları üzerinden pr çalışması yapacak en son ünlüdür kendisi.
  • haluk levent'i yıllardır takip edenleri şaşırtmayan durumdur. reklam diyenlere de şaşırmamak ve kızmamak gerekiyor. ülkedeki toplum ve sanatçılar arasındaki dağları saya saya artık insanlar "reklam" olanına alıştılar haliyle.
  • gülümsetmiştir.
hesabın var mı? giriş yap