• (bkz: korkuyorum) şarkısı fazlasıyla iyidir. müzikal anlamda falan demiyorum, duygusal olarak. biraz git gel dönemde dinlerseniz arka arkaya dönememeniz durumu hasıl olur. ama yok arkadaş ben müzikal at lt yapıya bakarım derseniz müptela var sizler için. o da zaten onno tunç.
  • gözlüksüz ve bıyıksız haliyle axl rose olabilecek iken, devran çağlar olmayı seçen sanatçı. böyle de gönlü geniş birisidir.
  • acilen yeni albüm çıkarması gereken müthiş sesli kıvırcık adam. ne güzel şarkıları varmış, zamanında anlamamışız kıymetini. yenilere nazaran. bu sabah dinle dinle bitiremedim.
  • hastaneye kaldırılmış. durumu ağırmış.
  • prostat kanseri ameliyatı sonrası bağırsaklarından enfeksiyon kaptığı için yoğun bakıma kaldırılmış olan sanat duayeni.

bir şey olursa gerçekten üzülürüm.
    çocukluğumuz şarkılarında yatıyor be.
  • acil şifalar dilediğim kaliteli müzisyen.

yaz aylarından nefret eder oldum, her yaz en az bir güzel insan hayatını kaybediyor. dikkat ediyorum senelerdir böyle.
  • türkiyedeki en iyi erkek vokallerinden biridir. değerinin anlaşıldığını düşünmüyorum maalesef.
  • bir gün için bile olsa arkadaşım vesilesi ile kendisinin evinde doğum gününde bulunma imkanı bulmuştum, kısa da olsa sohbet de edebilmiştim. bana çektiği sıkıntıları hep 'pozitif olmalıyım' telaşı ile erteleyen biri gibi gelmişti. bu arada gerçekten şakacı ve misafirperver biriydi. bir daha tabii herhangi bir muhabbetimiz olmadı ama bendeki hatırası her zaman olumlu olmuştur. göründüğü kadar 'mesafeli' biri değil kesinlikle.

bugün kendisi ile ilgili kötü haberi aldıktan sonra haliyle etkilendim, allah acil sifalar versin, çilesi bitmeyen biriymiş, tüm kötü alışkanlıklarını samimiyetle bırakmış, hayatını düzene sokmuş biri olup, üstüne bunları yaşaması zor bir durum.

bu arada iyi bir müzisyen, türkiye'de benzeri olmayan bir ses tonu var. içinde vokali geçen her şarkıyı hatırlarsınız. altyapısı ve söylediği şarkılar arasındaki ilişki ise 'ne işim var burda benim ben aslında caz severim' kıvamında.

o anlamda şarkıları 'sürpriz yumurta' gibi, emel gibi, seden gürel gibi, bazıları çok kaliteli,bazıları çok bayık , bazıları da çok ticari.

ama ilk albümü gerçekten çok güzeldir. onno tunç ile bence çok güzel şeyler yapabilirlerdi. kısmet değilmiş.
  • çok üzüldüm çok.
    daha geçen hafta canlı yayına katıldı ve yeni albümünden bahsetti, eski şarkılardan derleme best of albümü tarzında bisey ve çok sevinmiştim. hastalıktan falan da bahsetmemisti hayatını sadelestirdiginden artık maldan mülkten çok daha başka şeylere değer verdiğinden ve ne kadar mutlu olduğundan söz etmişti.
    iyileş nolur çocukluğumsun sen, sen 90'larsin.
    allah şifa versin.
hesabın var mı? giriş yap