• anne tarafı hataylı ve 2 yıl hatay da yaşamış biri olarak yanlış dediğim tespit. istisnalar kaideyi bozmaz tabi ama geneli çirkin ve bakımsızdır.
  • (bkz: hatay) da özellikle (bkz: antakya) kızları çok saglamcıdır her zaman mükemmel olanı isterler iş güç konusunda doktor mühendis hakim savcı avukat a ölürler biterler araban alman olmalı lüks evin gelirin yüksek olmalı arsuzda yazlık vs vs bunları bulamazlarsa memurdan yetinirler ögretmen devlete kapak atan veya iyi geliri olan biri aşk evliliği çok azdır hava atmayı severler iyi dürüst yakışıklı vicdan sahibi olman önemli değil sana ilk başta işini sorarlar gelirini hesaplarlar işin veya gelirin hoşlarına gitmezse ben şuanda evlilik düşünmüyorum derler. yani kibarca siktirgit bana göre değilsin bi bakarsın kodaman birisiyle nişan söz vs vs resimleri hemen face atarlar sanarsın adriana lima pek cana yakın değillerdir. sogukturlar çok şehirde bulundum çok gezdim bu kadar kendini garantiye alan bu kadar sağlamcı bir şehir görmedim güzellik konusuna gelincede pek anlatırdıgı gibi güzel vs yoktur çok azdır. onuda tesadüf eseri görürsün. güzel vardır ama onunlada konuşamazsın o şimdi o kadar havalıdır ki abov abov onunla konuşmak da göt ister antakyada nadir güzel kız olduğu için onu çevresi ay çok güzelsin ay çok tatlısın götünü kaldırır sen en güzellerine layıksın ay sen kraliçesin vs vs ama şu bir gerçek (bkz: iskenderun) kızları farklıdır daha güzeldir daha tatlıdır cana yakındır giyimleri makyajları çok hoştur her daim konuşabilirsin seçici değillerdir mantık evliliği daha azdır fizikleri çok güzeldir (bkz: simge tertemiz)
  • olum sizin zevkinize sıçayım. alayı yağ tulumu be. hele arap kökenliler. göt ve geri kalan vücut ayni hacme sahip. bırak otuz yasını, alayı yirmibes yasında coktan şişmiş oluyorlar. üstüne çoğu gayet teşhircidirler. ha siz gülücüğe odaklanıyorsunuz pardon.
  • isyerinde kisa sure once ise baslayan esmer kivrimli hatunu dusunerek katildigim tespit. guzellik goreceli kavram ama tanidiklarimin hepsi oldukca atesli ve seksi oluyorlar. yalan soyluyorsam suradan suraya sevismek nasip olmasin.
  • katıldığım önerme. elbette bütün hepsi değil fakat genel olarak türkiye ortamasının çok üzerindeler. özellikle arap kızlarının güzelleri çok güzel oluyorlar.

bazı entrylerde ırkçılık derecesinde yorumlar yapılmış. bu nefret niye. lütfen dikkat edin. sevmek zorunda olmasanız bile ırkçılığa gerek yok.
  • memleketim kızları gerçekten güzeldir, tabii istisnalar kaideyi bozmaz. ama dikkat edilmesi gerekir, bir kere kaptırdın mı sonunu tahmin edemezsin. hayatını cehenneme çevirebilir. dikkat etmek lazım!
  • kızıl saç, ortalama ve üstü boy, doğal bordo rengi kalın dudak, kalın telli-düz ve yoğun saç kombinasyonunu bünyelerinde barındıran kızlardır. giderleri elbet vardır.
  • "hayat kızlarının güzel olması " şeklinde okuduğum ardından da "ulan 'hayat kadını' değil miydi o? " dediğim başlık.
    ayrıca ; hatay'ın kadınları hakkında en ufak bir bilgim yok zira karayolu ile aramızda takribi 1200km'lik bir mesafe var. hiç hatay'lı bir kadın ile tanışmadım. *
  • hayatımda bırak hataylı kızla sevgili olmayı, hataylı kadın bir tanıdığım bile olmadı. ama tahminimce hataydaki kozmopolit gen durumlarından ötürü ortaya melez afetler çıkmıştır. türk-kürt-helen-arap ve ermeni dnalarının harmanı genel olarak güzeldir muhtemelen. hataylı qıslar eqlesin xd
hesabın var mı? giriş yap