• "hayatın anlamı aslında güzeldir" sloganlarıyla dizilerine başlamış olan başarılı bir ekibin web dizisinin adı.
    1. ve 2. bölüm itibariyle aşk mevzusunda, tanışma ve romantizm konularını ele alan ekipte, bölüm oyuncuları her bölümde farklı karakterleri oynayarak sıradan dizilerden çok daha değişik tarzda bir dizi seyretmemizi sağlıyorlar.

dizinin bütün bölümlerini izlemek için:

http://sebastiyan.mynet.com/…in-anlami-izle-did200/
  • keşke gerçekten hayatın anlamı olan mutluluğu unutmasak.kendimizi ve hayatımızı küçük mutluluklarla devam ettirebilsek her şey daha güzel olabilirdi.
  • süregen mutluluklar mükemmel olurdu; ama hayatın anlamı anlardır. sürprizlidir bu nedenle, beklenmediktir ve umut kestirtmez gelecekten.
  • battaniyenin açıklamasıdır. şimdi ne söylesem battaniye ile başlayan bir girişi şimdiye kadar oylayan oyladı, okumaktan vazgeçen çoktan diğer girilere göz atmaya başladı bile. battaniye diyorum abi.

şimdi ben hiç 80 lerin sonu 90 ların başı nesil muhabbeti çekmedim ama az önce başlığı görünce aklım çıktı. gerçekten ne alaka demeyin ama acayip bir sempatim var o battaniyeye. adını bilmiyom birde şey vardı hmmm ? dur anlatayım: hani yorgan ama böyle üstü parlak, kaygan gibi bir yorgan hani ? bildiniz mi ? o işte. lan gece gece gitti kafam. dur ya off, kafam da güzel değil ama sanırım saatten, şu ibriğin büyüğü bir şey vardı sobanın üzerinde ısıtırık içindeki suyu duş suyu olurdu o. uzatmayım bu kestaneye, patatese kadar gider. duşun akabinde sarılan battaniye... of arkadaş. o sıcaklık varya. değişmem ben onu hiçbir huzura arkadaş. hayatın anlamı o bence. *
  • (bkz: #8184522)
  • (bkz: sevilmek)
  • anlam aramamaya erdikçe çıkar ortaya.
  • ölümdür. kötü olmadan iyinin, çirkin olmadan güzelin, soğuk olmadan sıcağın anlamının bilinemeyeceği gibi hayatın anlamını da ölümde aramak elzemdir*

(bkz: vita es morte)
  • sonunda yanıtını terry eagleton' da aramış; bugün ayrıntı yayınlarından çıkan yeni kitabında...konunun ve yazarın meraklısı için ilginç bir kitap.
  • sadece yalnızken sorgulanır.
hesabın var mı? giriş yap