• son on yılda kendimi çokça geliştirdiğim yeteneğim. bir kalemde silmek deyimi hayat mottom haline geldi. kimseyi kazanmaya filan çalışmıyorum. baktım ki bana zararı var, negatif enerjisi var kaç yıllık arkadaşımmış diye bakmadan hemen hayatımdan çıkarıyorum.
  • öz güven emaresidir.
  • ruh bozan gibi oluyorsunuz :dd
  • insan sevmediğim için zor olmayan eylem
  • özellikle 30 yaşın insana getirdiği veya getirebileceği en güzel kazanımdır. hiç acımayın silin gitsin.
  • insanların iç yüzünü gören ve bunu kabullenenlerin rahatlıkla yapabileceği olay.
    2011 yılından beri yaşam tarzım oldu diyebilirim. bazen, doğru insanı yanlış mı yargıladım acaba şüphesi uyandıran durumlar yaşansa da finalde doğru insan olsa o şüpheye sebebiyet vermezdi diyerek yolunuza bakıyorsunuz.
  • sık sık yaptığım bi eylem olmakla beraber aynı yerde çalışınca zorlukları olmuyor değil
  • elde tutulacak ilişkiler kuramayan, elde tutulacak ilişki kurulabilecek insanların da yanlarına zaten yaklaştırmadığı sosyal beceri sakatlığına sahip bireylerin eğlenceli tesellisi.
  • hayatın her evresini minimalist yaşamaktır.klişe olsada az insan çok huzurdur.şişirilmiş bir çevre yerine az ve öz insan iyidir..
  • 24ün bitmesiyle elde ettiğim yetenek. bazı durumlarda "bunu da silme olum arana mesafe koy" dediğim insanlar da bu yetenekle harcanıyor. sanırım konu tamamiyle "kurunun yanında yaş da yanar" deyiminden kaynaklanıyo
hesabın var mı? giriş yap