• son yaptığı iett videosuyla gözümde ülkedeki bütün komedyenlerden bir üst seviyeye çıkmıştır. olay budur arkadaş, siz daha gidin halil sezai'yle, onla bunla taşak geçin. bir komedyen bunu yapar, bunu yapmalıdır, tebrikler.
  • iett reklamı videosu son zamanlarda hiç gülmediğim kadar güldürmüştür. videonun sonuna geldiğimde nefessiz kaldım gülmekten.
  • türk medyası tarafından değeri bilinmemiş, uğraşan, didinen komedyen.

kendisini komik bulmayan ya da daha doğrusu komik değil laf sokalım aklında olanlara fazla gelecek şahsiyet.

ayrıca bu şahsın sosyal medyada yayınladığı videoları çekerken gösterdiği emeklerin onda birini göstermemiş kişiler tv'de boy boy gözükürken bu adama yer yok öyle mi?

not: tanımam etmem
  • olması gerektiği yerde olmayan yetenekli komedyen.

bu adamın bi yerlere gelememesini ben ciddi ciddi alttan alta birilerin bu konuda engelleme yapmasına bağlıyorum. bu birileri kimdir tahminimce yıllardır bu sektörde var olup kendini tekrarlayıp artık güldürmek için espiri yerine soytarılık yapan birisidir.

ya bu adam atalay demircinin program yaptığı bu ülkede zirvedeki bir kaç adamdan biri olmalıydı. internette videolarına bakıyorum. adam baya baya güldürüyor. çalışkan da biri. nasıl bi program kapamaz akıl almıyor.
  • telefon şakası yapmanın hala komik olmadığını, tersine terbiyesizlik, utanmazlık ve hatta hayvanlık olduğunu kavrayamamıştır. ayrıca bu olay şaka değil resmen tacizdir. buna komik diye gülmek de ayrı bir konu.
  • bu geceki programında ülkemizin nobel ödüllü faydasızları olan esra ve ceyda ersoy kardeşleri ağırlamaktadır.
  • ameliyatla mimiklerinin bir kısmını aldırması gereken adam..

evde su içerken falan da devamlı bir ilginç mimik yapayım kaygısı içinde mi acaba?

bu geceki disko kralında -her saniye- uzaylı görmüşçesine abartılı ve samimiyetsiz aşırı mimikler sergilemiştir..
  • bir takım güçlerin el birliğiyle meşhur etmek için çabaladığı çocuk. bi de isminin yanına 'komedyen' diye yazmıyorlar mı. kendisi star tv'de başlayacak ve muthemelen 2 bölüm sürecek programında internet videolarından faydalanacakmış. konuyla ilgili olarak verdiği röportajda ''bir gün arkadaşlarla evdeydik, internet başındayken bir video ilgimizi çekti. 5-6 kişi o video üzerinden geyikler yaptık, sabaha kadar güldük. yazılan yorumları okuyup tekrar yarıldık.....bu konseptte bir program hazırlama fikri de öyle doğdu.'' demiş. vayyyy anasını. ne orijinal fikir, nasıl da hiçbirimizin aklına bile gelmeyen şeyler, ortamlar, olaylar. durumlar falan.

(bkz: tebrix)
  • çocuğum olsa döverim o derece..
  • disko kralı'nın bu seneki ilk bölümlerinde yer almasına karşın sonradan programdan ayrıldı ya da uzaklaştırıldı okan bayülgen tarafından.

şimdi ise konuk olarak katıldı filminden dolayı. eğer okan bayülgen kendisini çıkarttıysa şimdi ilginç bir durum oluşmuş bence.

ayrıca sadece ağzını açıp dişlerini göstererek komik olunmuyor bunu biri bu çocuğa söylesin.
hesabın var mı? giriş yap