• evlenene kadar götten veren bir adet orospu içeren video.
  • bir insan ne kadar düşer enter.
  • ruh hastaları.
  • türkiyenin resmi. kalplerindeki kötülüğü kapatamayan yaratıklar
  • başlık hayvan su kaplarını fırlatan mahluklar olmalı
  • benzer bir sorun yüzünden 40 yıllık komşularımla artık konuşmuyorum. bahçedeki kedileri besliyorum yıllardır. bu sene nedense,yok bodrumu fare bastı, yok binaya mama koymayın vs.. kurallar falan getirdiler. tamam dedim dışarı koydum mamayı suyu. zaman geçtikçe suyu ileri koy,mamayı buraya koy demeye başladılar. ona da tamam dedim. üç günlüğüne şehir dışına çıktım. döndüğümde su kabı bomboş idi. allah rızası için yahu dedim hani inanıyorsunuz ya.. su kaba neden su koymadınız. yok ben görmedimler, yok koyduk dökülmüşler bana hikaye yazıyorlar. ne selam, ne sabah artık. sizin gibi vicdansız insanlarla konuşacak bir şeyim yok artık diyorum soran olursa. hatalarını anlamak yerine daha cok bozuluyorlar. ya bi damla su koyacaksın, cok zor degil mi?
  • öncesi olmayan bir video,
    kadınlar neden o su kabını orda istemiyor?
    öncesinde tartışma nasıl başladı?
    kim provake etti ?
    bunlar belli değil görünen hepinizi öfkelendiren bir an yani su kabının fırlatıldığı an.

işte tam bu noktada çeken arkadaş öncesini çekmedi mi ki sadece bu anı yayınladı.

sadece bu anı çektiyse bu bence çekende farklı bir niyetin göstergesi olabilir.

son olarak tartışma kadınların hayvanlara karşı tavrını degil elinde kamerayla çekim yapan arkadaşa tavrını göstermektedir.
  • artık bu tür videoları izleyemiyorum. insanlar nasıl büyük kötülük barındırıyorlar içlerinde görmek dahi istemiyorum.
  • geçenlerde çalıştığım kuruluşta geçen bir diyalog;
    a- bu kara kediler uğursuz olur diyorlar
    b-kim diyor
    a-caiz değil diyorlar
    b- abi sen müslümansın değil mi ?
    a-tabi ki
    b- abi islamiyete ve onun peygamberine göre herhangi bir canlıyı uğurlu ya da uğursuz saymak günahtır diyorlar ama
    a-kim diyor...................

yani birileri dedi diye inandığına birileri dedi diye laf söyletmiyor. akıl fikir ihsan eylesin ne diyeyim.
  • linci sonuna kadar hakeden kadınlar. bu başlık gündemde kalmalı up up up
hesabın var mı? giriş yap