şükela:  tümü | bugün
  • başlığın tam hali: hazır döner zincirlerindeki plastik yiyormuşum hissiyatı olacaktı.

x iskender, y döner tarzı isimlerle, genelde avm'lerde faaliyet gösteren bu tip yerlerde et(?) yerken ağza ve akla gelen plastik yiyormuşum hissidir. bu yerler de her ne hikmetse hınca hınç dolu olur. masada duran açılmadık bütün suları adisyona kitlerler. o sular da ebesinin amı fiyata olur, o fiyata tek iskender daha yiyebiliyorsun.

hakikaten neyden yapıyorlar lan bunu? et görünümlü renklendirilmiş tavuk eti mi piliç mi soya mı ne bu? dönerden herhangi bir et tadı alabilen varsa söylesin yahudi cesaret madalyası takacağım. ha ne konuşuyorsun lan o zaman gitme diyeceksiniz. zaten 6-7 yıldır gitmiyorum, önünden geçince damak tadım bozuluyor, midem içine çekiliyor. en son düşünüyorum da arkadaş grubu zorlamasıyla gitmişimdir, çıkıntılık olmasın diye o da. bir giden bir daha gitmez demeyeyim ama 2 kere daha gider 3.de giden adamın damak tadında ciddi anlamda bir problem vardır.

ben lezzet konusunda aşırı takıntılı bir adamım, hayatımın bir sac ayağı yemek yeme üzerine kurulu ve bu durumu eleştirmek zorunda hissettim kendimi.
    marka ismi vermedim. marka itibarı zedelemeye girer falan şimdi ama benim söylediğin bir hakikat, bir olgu, başımdan geçen bir olay, götümden uydursam anlarım itibar zedeledi dersin. artık nesi itibarlarını zedeleyecekse, kendi itibarını zedeleyen kendileri. iskender gibi bir lezzeti (bursa'da yaşıyorum bu arada) bursa'mızın bu değerini piç eden kendileri.