• insanımızın hala kavşak nedir, nasıl kullanılır? gibi soruların cevabını bilmediğini gösteren videolar.
  • alayı gerizekalı bunların

bakıyorum geneli kavşaklarda ışıklara levhalara uymamaktan

bazılarıda araç kullanmayı bilmemekten

hele birkaçı varkı lan tır geliyor tır o adam onu nasıl durduracakda önüne atlıyorsun

1.sıradaki adam duruyor 2.sıradaki adam duruyor 3.sıradaki seni ne dürttü de yola fırladın

kanun getirsinler kazaya karışıldığında suç oranı %75den fazla ise ehliyeti iptal edilsin

çekilmez aynı mallarla o trafik

*bahsettiğim kaza 01:51 de gerçekleşen kaza .o kazada birde sarı tır şöförü gibi andavallar var .koskoca tır ı tutmuş ışığın dibine park etmiş görüşü engellemiş 2.sıradaki doblocu enişte zaten gitmeye dünden hevesli saır da hareket ediyor zaten

ulan resmen trafik derslerinde ders olarak anlatılacak kaza anca bizim ülkede olur böylesi
  • kırmızı ışıkta geçerek kazaya sebep olanları yatırıp sikiyorlar mı acaba daha sonra. insanda öyle bir arzu oluşuyor çünkü.
  • kavşak tasarımları böyle olduğu sürece sonu gelmeyecek kazalardır.

tüm "mantıklı" dünyada, kavşaklar yaklaşan araçları yavaşlatacak şekilde tasarlanır. bizde ise gelen aracı hızını en az azaltarak geçeceği şekilde yapıyorlar. sonuçta da kazaların çoğu kavşaklarda ve son derece saçma şekilde meydana geliyor.
  • doblocular ve kuş serisi tayfanın birincilik için kapıştığı, sosyoloji derslerinde gösterilebilecek görüntüler.
  • bir de arkadan çarpanlar var. tamamen telefon kurcalama kaynaklı. trafik polisinin önündeki kaza da sürücülerin paralel bir evrende yaşadıklarının kanıtı. final de mükemmel. sinyal veriliyor.
  • evet arkadaşlar şimdi çiçek oluyoruz.
    görsel
  • osmaniye osmaniye osmaniye.
  • #109607935 avrupada 3 ülke 11 12 şehir gezdim hepsindede akıllı kavşak dedikleri büyük kavşaklar var özenmiştim keşke kayseride de olsa dedim

birileri sesimi duymuş olacakki kayseride bu kavşaklara geçildi (heryer olmasada bazı yerlerde)

sonuçmu kavşak tasarımlarımı yanlış yoksa hata insanlardamı bilemedim şimdide kavşağa çıkmaya başladı millet

ama belediye de tam beceremedi 3şeritli yok kavşakta 2 şerite düşüyor yolu kavşaktan önce 2şerite düşürmek yerine kavşakta 2şerite düşürmek oldukça zeki bir yaklaşım
  • düzenli olarak mobese kaza videoları izlerim, benim için bir hobi. kazalar genelde kırmızı ışık ya da kavşak geçiş kurallarına uymamaktan, ışığa yaklaşırken aşırı hızlı olmaktan, dikkatsizlikten ya da bir anda direksiyonu kırıp sağa/sola dönmekten kaynaklanır. ama burada çok enteresan bir kaza var, adeta cinayete teşebbüs. videoda 3:54'te sol şeritteki araç özellikle sağdaki aracı sıkıştırıp uçuruma yuvarlıyor. öncesinde ne yaşandı, aralarında nasıl bir sürtüşme oldu merak ettim.
hesabın var mı? giriş yap