• akp milletvekili olsa şimdiye 1500 entry vardı. sözlük bunları görmez.
  • akpli medya tecavüzcü vekil diye bahsediyor, oryada henüz kanıtlanmış birşey yokken. hdpyi sempatik bulan kısımda tecavüz kelimesini kullanamıyor.iki tarafta birbirinden iğrenç.
  • t: muhalif medyanın da işin ucu kendikerine dokununca en az havuzcular kadar alçalabileceğini gösteren rezillik.

umarım omurgalı ekşi sözlük yazarlarımız bu elemanı da partisine bakmaksızın eleştirebilir.
  • siyasal islam reererö diyecek suserleri görmek istediğim başlıktır.

aa pardon sanık ekşicilerin nefret ettiği güruhtan değil, suskun kalmaları doğal yani.
  • akp'li olsaydı diyenler için amme hizmeti, partisi 1 yıldır konu üzerinde çalışıyormuş, kadın 1 yıl sonra dava açmış. adam da partiden soruşturma bitene kadar istifa etmiş. süreç normal gidişatında ilerliyor.

akp'li olsaydı bunların hiçbiri olmazdı. muhtemelen kadın da ortadan yokolurdu

kapiş?

adettendir açıklaması: hdp'ye hiçbir sempatim yoktur..
  • en ağır şekilde cezalandırılması gereken sözde milletin vekili

senin gibi vekilin ben..
  • partisi 1 senedir araştırıyor demiş bazı suserler, araştırma dedikleri, hüda kaya'nın, kadını şikayetçi olmaması için ikna etme çabaları sanırım.

anladınız siz onu!
  • kötülemeyen echocu cphliler ittir köpektir kalleştir hatta ve hatta kerhane mahsulü gavattır
  • niye sessiz bu sayfa?

--- spoiler ---

hdp'li tecavüzcü vekil tuma çelik

--- spoiler ---
  • kadını zorla susturmaya çalışıyorlar. iftiracı diye karalamaya başladılar. ha bu kadın beyanı esastırcı kadın dernekleri nerede? ben etrafta bir ayaklanma göremiyorum.
hesabın var mı? giriş yap