• en çok arenasını sevdiğim oyun .herkesin vasat destelerle oynaması ve hayatta kalmaya çalışılması çok hoşuma gidiyor . hele 7 wini alana kadar hayat duruyor sanki , taktik, stres , sevinç hepsi bir arada ... hele bir de şansa ortalama bir legendaryniz varsa ..
  • bir kart oyunu;
    hiçbir fikrim olmayan bu oyunla ilgili bir iş için bir kaç soruma cevap verebilecek oyunu derinlemesine bilen arkadaşa ihtiyacım var.yeşillendirirseniz minettar olacağım.

edit:amacım oyunu öğrenmek değil sadece soruma yanıt alsam yeterli olacaktır.
  • fakirler buradanşampiyonunuzu seçerek, her atladığı tur için bir gadgetzan pack kazanabilirsiniz.

turnuva tarihi 23-24 nisan ancak 21 nisan sabah saat 9a kadar şampiyonunuzu seçmeniz lazım.
  • sene 2017 olmus hala face disinda birsey oynayamanlari priest deckimle aglattigim oyun. dragon priest mi olur, purify me olur, quest mi olur yoksa miracle mi olur artik orasi keyfime kalmis. oldu pasam, sen pw ile, face - beast hunter ile oyunu 2 dakikada bitirecegim diye ben oyun zevkinden olayim degil mi? yok öyle size müstehak, isteyen olursa da seve seve yardimci olurum.
  • sene olmuş 2017, tier'de yeri olmayan priest'in bu hali ile bile hunter gibi, warrior gibi orospu çocuğu face deckleri atlattığı oyun. ne güzel lan. mis.
  • uzun zamandır (1-2 senedir) oynadığım fakat terimlerinin anlamını hala bilmediğim oyun. neler diyosunuz olm? bende taktik maktik yok bambambam*

öte yandan şu terimlerle ilgili birisi bi aydınlatırsa iyi olur, face ne? tier ne? sezonlarımı 15-10 arası bitiriyorum, daha yukarı çıkmak için napmak lazım vs.

bi de rogue ve warrior questleri oyunun zevkini cidden kaçırıyo, artık karşıma geldiklerinde çıkıcak duruma geldim, eğlenceli değil lan bi kere. strateji bile yürütemiyosun, doğru kartlar varsa ellerinde hiç kaçarı yok kazanıyolar.

şu şekillerde 2 deckim var, önerileri bekliyorum
  • standart görevini yapmak için exodia mage decki dizdiğim oyun, lakin aynı desteyle oynayan arkadaşım 7-8 ranklerdeyken ben 20 zor oldum. arkadaşım oynarken rakip kanser oynuyor, ben oynarken kendimi kanser ettim. reno mage'in canını yiyeyim ya. son karta kalıyor kombom, zaten 4 ice block ile anca ayakta kalabilmişim, kart çekip ölüyorum tam kombo yapacakken. wild oynayın, wild oynattırın.
  • bıraktığım oyun. başlarda iyiydi lakin şu iki yeni kartlarla iyicene saçmalayan oyun. ciddi manada düzelmezse daha çok user kaybeder
  • karşılaştığım bütün hunterların turn 1'de alleycat atıp turn 2de adapt yapan kartı attığı oyun. cidden bir anormallik var.
hesabın var mı? giriş yap