• tirebolu'da bulunan oteldir.

bulunduğu bölgede mahsur kalan bir kedi için bilgi almak istediğinizde size telefonda küfürler eden çalışanlara sahiptir.
  • an itibariyle bir işletmenin başına gelebilecek en kötü ieyi yaşamaktadır. ekşi sözlük yazarlarının haklı hedefi olmuştur.
  • klasik çomar işletmesi.

arayıp miyavlama sesi dinletiyorum
  • zulada uyuşturucu sakladığını veya ağır fuhuş ortamı olduğunu düşündüren otel.
    yoksa kaymakam devreye girmişken bu kadar niye kastılar içeri sokmamak için çok anlamsız.
  • telefonu açıp konuşmadan kapamaya başladılar.

edit: 9 nisan 2017 koru hastanesi rezaleti gibi yakın zamanda başlığı engellenecek ve mahkeme kararıyla tüm entrileri silinecek kendinden başka kimseye yaşam hakkı tanımayan otel rezaleti için (bkz: tireboluda 1 aydır kurtarılamayan kedi)
  • (bkz: tirebolu'da 1 aydır kurtarılamayan kedi)

tanım: sokak hayvanlarını sevmeyen çalışanlara sahip bir işletme.

not: doğruları yazmak, bu devirde yanlış yapmaktan daha büyük bir kabahat haline gelmiş.
  • arkadaşlar, trip advisor üyeliği olanlar yardırsın,ilk taşı ben attım. muhtemelen konaklama olmadığı için yorumlar silinecektir ama olsun en azından puanı düşsün,1-2 kişi de olsa okusun yayılsın bu rezalet. haydi,pamuk eller klavyeye !
  • hakkındaki yorumlar doğru ise, tecrübelerim ışığında otel hakkında bir iki tahminde bulunayım.

--- gg notu ---

aşağıda yazılanlar kısıtlı bilgi ışığında yapılmış şahsi tahminlerden ibarettir. hiç bir şahıs ya da kuruluşa yönelik itham içermemektedir

--- gg notu ---

geçmişte buna benzer oteller gördüm, hatta bazılarında kaldım da. personel ve işletmecilerin pek müşteri sevmez, müşteri gelmesini pek istemez ve hatta böyle mafyatik tavırlarına şahit olup da altını biraz kuraladığımızda, çevreden otelin çoğu zaman paravan işlevi gördüğünü ve kara para aklamak için kullanıldığını duyduk. bu gibi yerler ayak altında pek insan istemez, müşteri gelmesini istemez, zaten genelde de pek iş yapmazlar.

işletmecisinin insanlara rahat rahat hakaretler etmesi, paranın üstüne yatması, müşterilere şiddet uygulaması ve hatta silah çekmesi kendisinin büyük yerlerden arkasının sağlam olduğu ve diğer örneklerdeki gibi otelini başka işler için yasal bir paravan olduğu izlenimini uyandırıyor. tirebolu'daki yerel esnaf ve yakın çevresi teyit için soruşturulabilir.

o taraflara yolu düşenlere veya o civarda yaşayanlara tavsiyem, delikanlılık edip de otele gidip adamlara posta koymaya, protesto etmeye kalkmamaları. öyle bir durumda kolları jiletli ve cezaevi usulü dövmeli birkaç tane hapçı manyağın sizi güzelcene benzetip, kolunuzu bacağınızı kırıp kedinin yanına atması oldukça muhtemel. baskının toplu bir şekilde resmi makamlara yapılması ve resmi makamların harekete geçmek zorunda bırakılması en güvenli yol gibi görünüyor.

sonuç: sizin buradan yaptığınız boykot çağrıları, "vay efendim artık bittiler, müşteri bulamazlar" goygoyları o adamlar için hiçbir anlam ifade etmiyor. kedinin kurtarılması için yapılacaklara bakmak ve adamların sizin kadar bile umursamadıkları ticari itibarlarını artık unutmak gerek.
  • yani kedinin kurtarılması meselesini ne amaçla inada bindirdiklerini anlamadığım ticari zekası (?) tartışılır kuruluş
  • sözlükte yer ettiyse bay haline dediğim otel. reklamın kötüsünün nasıl bir etki ortaya koyduğunu yakında görecek olan otel. ne olur mahkeme kararıyla başlığı sansürleyin. bakın o zaman battığınızda burada nasıl sevineceğiz.

bir kedinin yaşam hakkını elinden almaya çalışan otel.
hesabın var mı? giriş yap