• videonun ismiyle beni gülümsetmiş olaydır. tabi ki sonuçta ölen birileri var ve bu hoş değil ancak muhalifler benim için pkk'dan farksızdır.
  • bu muhalif zibidileri keklik gibi avlamanın tek yolu olduğunu bir kez daha gösteren video. koyun ortama bi kamera, allah'ın münafıkları olmadık artislikler yapıp it gibi gebersinler. riyakar köpekler!
  • her kim olursa olsun bir grup insanin korkunc derecede trajik olumudur. sevindirmemistir, uzmustur. orada o grubun hangi ideolojiyi yansittigi zerre umrumda degil, boyle bir trajik son beni mutlu edemez, hele hele kahkahalar atmama hic ama hic sebebiyet veremez.
    alevi diye kursuna dizilen tir soforlerinin sonu ne kadar hazinse burada olenlerin sonu da o denli hazindir. cahilligin ne denli urkutucu oldugunu gostermistir yuregi olanlara, elbette acitarak.
  • allah diye bağıran terörist cesetlerinin çekimi. bomba patladıktan sonrasını tam olarak göstermediği için üzmüş videodur.
  • adamın kafasına bomba düşüyor, "allahu akbaar allahu akbaar" diye bağırıyor hala. yemin ediyorum uyuşturucu bağımlıları bunların uyuştuğu kadar uyuşmuyor. hayır "bunlar" yerine "dinciler" diye hitap edecektim, yok, dincilik bile değil bu.

bir de toplumda ve siyasette öyle bir hava yaratıldı ki, kimyasal silah kullanmadan adam öldürmek mübah oldu.

kimyasal silah kullanılmış?
    "ama orda kimyasal saldırı oldu müdahale etmeliyiiizzz :("

bomba kullanılmış?
    "normal canım o ölüler saylanmaz. :/"
  • kimin kimi vurduğu pek de önemli değil. ama insanlığın bombalandığı kesin. psikoloji bozduran bir olaydır. lanet olsun barutu icat edene!
  • muhtemelen menzil dışındaki helikoptere ateş açan sersemlerin, helikopterin yerlerini gps ile markalamasindan sonra roket ile tepelenmesinden ibarettir...izlerken yüzüme sevgiliden gelen sms i okurken yayılan mutlu gülümsemenin bir benzeri yayilmistir ayrica...dünya bu pislikler olmadan çok daha guzel...
    edit: imla
  • esed güçleri resmen "allah büyüktür ama roket daha büyüktür" mesajını vermiş.
hesabın var mı? giriş yap