şükela:  tümü | bugün
  • eminem ve royce da 5'9" 'un yeni ep'si. daha önce internete verilen fast lane parçası mükemmeldi. diğerleri de öyledir umarım. şu anda welcome 2 hell çalıyor. gayet tatmin edici.* büyük umutlarla dinliyorum.

edit: evet epnin neredeyse tum sarkilari super. fakat son bir iki sarkida ayni tadi alamadim.
    tracklist:

1. welcome 2 hell
    produced by havoc

2. fastlane
    produced by supa dups

3. the reunion
    produced by sid roams

4. above the law
    produced by mr. porter

5. i’m on everything feat. mike epps
    produced by mr. porter

6. a kiss
    produced by bangladesh

7. lighters feat. bruno mars
    produced by eminem, the smeezingtons & battle roy

8. take from me
    produced by mr. porter

9. loud noises feat. slaughterhouse
    produced by mr. porter
  • royce ile eminem'in coştuğu ve bir nevi underground kalitesini taşıyan albüm. underground kalitesi derken kötü manada değil, gerçekten hisli ve samimi. bu kadar az ilgi çekmesini de underground havasında olmasına bağlıyorum. karı yok, kız yok, geyik yok öyle aman aman, populerizm yok. dinlemeyin tabi...

not: ve evet her cümlede underground kelimesini kullanmadan kendime gelemiyorum.
  • uzun zamandır genel olarak beğendiğim tek rap albümü.

living proof ve echo adlı şarkılar albüm çıkmadan önce internete sızdığı için deluxe edition'da bonus track olarak albüme eklenmişler.
  • welcome to hell en kalitelisi bence
  • welcome 2 hell, above the law ve a kiss gibi saf ateşten oluşan şarkılar barındıran albüm. aynı zamanda above the law’u canlı dinlemiş biri olarak albümdeki en sevdiğim şarkının bu olduğunu da belirtmek isterim.