• tamamen ihtiyaç dahilinde piyasa fiyatına bir kaç ürün aldım. kara cuma nanesi başlamıştı bile.

27 sinde kargoya verilecektir diye kaldı. gözüken o ki aralık ayında bile gönderemeyecekler.

iptalde yapılamıyor, artık işlemler başlamış kargo çıktıktan sonra iade edilebilirmiş. zaten sıkıntım kargonun gelmemesi.

ürünü farklı bir yerden de alamıyorum. muhtemelen iade de kabul etmeyecekler. yaşattığı güven kaybı ile daha sakız almam bunlardan.
  • fiyatı 4,86 tl olan polisiye kitabı aldığım firma gönderemeyeceğini belirtince başka firmadan 35 tl ye temin edip fark istemeyen firmadır.
  • güzel bir fiyata aldığım ürünü tedarik edilemiyor diye iptal eden firma.

arkadaşım madem tedarik edilemeyecek,

1. neden ürün satışta?
    2. neden hemen param çekiliyor karttan?
    3. neden param hemen iade edilmiyor?
    4. neden doğru düzgün açıklama yapamıyorsunuz?

sonra vay efendim insanlar neden amazon dan ürün alıyor sürekli.

iptal edilen ürünün aynısını 60 tl yüksek fiyata amazon.co.uk sitesinden aldım. adamlar 1 saat içinde ürünü kargoya verdiler. adamlar bu yüzden dünya devi.

ürünü kargoya vermeden parayı bile çekmiyor adamlar.
  • 22 kasım'da vermiş olduğum airpod siparişini hala teslim etmemiş olan bir haltı adam akıllı yönetemeyen beceriksiz ortadoğu firması. bi de black friday de bile vermedim siparişi ondan önceki hafta verdim yani.

ulan firmaya çözümleri ben sunuyorum kabul etmiyorlar. kargo merkezine gideyim ben alayım diyorum öyle bir hizmet yok diyor hepsijet denen nane.

aynı ürün mediamarktda da aynı fiyata indi, burdaki siparişi iptal etmek istiyorum gideyim mağazadan alayım, o da olmuyor. iade formu doldurun diyor, elime ürün mü geldi de iade edeyim?

sizin yapacağınız işin içine tüküreyim ben. en son 2019 şubatta ürün almışım. uzun zaman sonra tekrar aldım yine aynı bok. daha da bulaşmam. bulaşmayın. mağdur olmayın.

edit: kargo tarafıma 5 aralık günü teslim edildi.
  • benim memnun olduğum bir alışveriş sitesi şahsen. hepsiexpress kargosuyla ertesi gün gönderiyorlar diğer kargolarda 2-3 iş gününde geliyor. ayrıca trendyoldaki gibi sadece iade değil değişim imkanıda sunuyor. fiyatları bence ortalama ve diğerlerine göre hızlı.
    tabii diğer yazarlar çok şikayetci anlamadım genelde hep kullandığım sitedir kendisi
  • 21 kasım'da aldığım tv 30 kasım'da servis tarafından kuruldu. teslim 5 aralık yazıyordu aldığımda.
  • n11'den aldığım ürün sahte çıkınca, gözümde çok sevimli gözüken firma.
  • kargo firmalarıyla birlikte krizin yaşandığı online satış platformudur. çevremde indirim haftası nedeniyle telefon almak isteyen birçok insan yılbaşına yakın teslimat süreleri nedeniyle vazgeçtiler. eyyy hepsiburada okuyor musun?

ben de 24 kasım'da sipariş vermiştim. 28 kasım'da kargoya verilecek diye geçmişler fakat hiç umudum yoktu. ve beni şaşırtmadılar. 3 aralık olmasına rağmen hiçbir ilerleme yok. tahminime göre ocak ortası gibi siparişler gelecek gibi duruyor. ürünlerin elektronik olması nedeniyle herhangi bir arıza durumu olursa, iade süreciyle birlikte şubat ayına kadar problemli bir alışveriş macerasına kendimizi atmış bulunuyoruz.
  • hala acemi çalışan firma. 23 kasım'da sipariş verdim, satıcı hepsiburada, 25 kasım da kargoya verildi, bu gün 3 aralık, daha piyasada yok. neden ? lojistiği kendi firmalarıyla çözmeye çalışıyorlar. hepsijet isimli müthiş kargo şirketleri ile.

hepsiburada, topu hepsijet'e atıyor, hepsijet ise sadece robotik sistem 5 aralığa kadar teslim edilecek diyor.

aynı şehirden alışveriş yapıp, 12 gün beklemek.. bir daha tövbe.
  • müşteri temsilcisi, müşteri hizmetleri, çağrı merkezi ile görüşeceğim dediginizde kesinlikle temsilciye ulaşamıyorsunuz. 10 dakika inadına bu kombinasyonları tekrar ettim ama nafile. zaten google da bir site hakkında .. site müşteri temsilcisine nasıl ballanırım diye bir konu varsa bilinki o site sizi temsilciye bağlamamak için türlü işgüzarlığı yapmıştır. google dan da çıkmadı. sonra şikayette bulunacağım diye seslendim robota ve bağladı. bağlar bağlamaz hat kapandi. yılmıyorlar suratına kapatıyor. aynı şekilde 15 dk daha bekledim bu sefer aynı yöntemle baglandım. nasıl ya biz size neden ulaşamıyoruz? ürün gelmemişse "telefonu açmayalım müşteri nasıl olsa unutur " mu diyorsunuz bu kadar misiniz yani? eskiden aradığınızda cat diye açan firmaydı şimdi türlü oyunlarla sizi bağlamamak için kırk takla atıyor. 10-20 eleman daha alamıcak kadar aciz misiniz?
hesabın var mı? giriş yap