• ya şimdi hadi popoda prostat var fiziksel olarak zevk aldın diyelim. ama seks fiziksel olarak uyarılmaktan ibaret değil ki. popona bir penis girmesi düşüncesinin çekici gelmemesi gerçekliğine nasıl sırtını dönebilirsin :d

seks dediğin meselenin yüzde sekseni kafada bitiyor. bir erkekle sevişmek düşüncesi senin için çekici değilse konu kapanmıştır. istersen popodan orgazm festivali yaşayabilecek bir fiziksel yapıya sahip ol, konu değişmez. o zaman damacanayla sevişelim ne uğraşıyoruz kadın kısmının tribiyle. sonuçta o da bir uyarılma şekli değil mi?
  • sabah ofisteki hizmetli salih abiye hallenicez artik, baska yolu kalmadı. bu eziklikle yaşayamam. hay sizin açacağınız başlığın amk.

edit : sevgiliyle de cacık olduk, salih kim diyor.
  • ben ikna oldum. yarın gidip götümü siktiricem
  • heteroseksüel’dir.

(bkz: düz adam)
  • karşı cinse ilgi duyuyorsa niçin eşcinsel ilişki yaşasın dediğim insan. hemcinsine ilgi duyuyorsa pekala eşcinsel ilişki yaşasın tabi.
  • yok boyumuz 187 cm değilse erkek değiliz yok eşcinsel değiliz diye aciz ve korkağız. yok 5000 tl altı maaş varsa ortalıkta dolaşmamalıyız. neyiz ulan biz. kimim lan ben. kimliğimi kaybettim sizin yüzünüzden. hayatımı sorgular oldum.
  • gayliğe özendiren başlıklar
  • haydaaa ! şimdi de korkak ve aciz olduk iyi mi ?

belki kişi kendini bulmuş, eşcinsel ilişkilere ilgi duymadığını anlamıştır sevgili sığır ?
  • sevgisinde de şehvetinde de hülyasında hep karşı cinsi barındıran ve bazen ona ulaşan insandır. kaçırmayın hayalindeki tutkularının tadını. kendi cinsinde bunları bulabilen varsa kimsenin de ona yok bir sözü. herkes kendi tabiatında mutlu olmalı.
  • şu "hiç merak etmeyip denemeden bilemezsin"cilere fena kıl oluyorum!

o zaman ben de şöyle bir soru yönelteyim; hiç kusmuk yedin mi? kötü olduğunu nereden biliyorsun? denemeden bilemezsin.

veya; hiç kendi bokunu yedin mi? kötü olduğunu nereden biliyorsun? denemeden bilemezsin.

hiç adam öldürdün mü? korkunç bir his olduğunu nereden biliyorsun? denemeden bilemezsin.

şimdi "adam öldürmekle eşcinsellik bir mi?" diye gelen, lafı anlamayan tipler de olacak. bunların hepsinin özündeki şey dürtüdür; sen bir dürtü ile hemcinsinle ilişki yaşarsın; öldürme dürtüsü/isteğiyle adam öldürürsün; merak veya çılgınlık yapma dürtüsüyle kusmuk yersin.

merak eden zaten gidip eşcinsel ilişki yaşar. bu merakın ardında, "lan acaba öyle miyim?" dürtüsü yatar. bu dürtüsü olmayan insan neden böyle bir dürtüsü olmasını istesin ki?
hesabın var mı? giriş yap