• "gelmeyeceğini bilerek bekleyecektim artık seni -
    öyle, bekliyordum..." oruç aruoba, ile.
  • 90 lara ait eski bir şarkıyı o yıllarda dinlerken " sevişirken ağlamak " şeklinde bir cümle duyup bu ne salak şey lan dedikten yaklaşık 25 yıl sonra,sevişip boşaldıktan sonra gözlerimin dolması ve gelmeyecek olanı unutmanın başka bedenler olmadığı gerçeğinin yüzüne bir tokat gibi çarpması.

gelmeyeceğini bilmek yeterince kötüyken,istesen bile geleceyeceğini bilmek sanırım daha kötü.
  • akıllara sinan çetini ve o müziği getirir

nıh nııı nı nı
  • gelecekler zaten kalbinizi yormadan gelir.
    bekletmek , gelmeyeceklerin işidir.
    bu yüzden en çok gelmeyecek olanlar beklenir.

unutma dersleri, nermin yıldırım
  • "beklemek bir insanın kendisine yapacağı en büyük kötülüktür" der ve çıkarım işin içinden.
  • yeterince beklerseniz eger godot dahi gelecektir dedigim durum. baktim da cogu yazar beni bekliyormus. cok beklettim mi?
  • kaybolmak gibidir kesinlikle tavsiye edilmez...aklı olan kaldığı hayatına devam etmeli...
  • nedir gençler bu romantizm. biraz gerçekçi olalım. (bkz: radamel falcao)
  • bir yandan umudu körüklerken, bir yandan içinizdeki yangını hiçbir şeyin söndüremeyeceginin farkında olmanızdır.
    kişi, kendi merhemi olmalıdır yaralarına, yanıklarına fakat yine beklenir o hiç gelmeyecek olan.
    yani ne yangın diner, ne acı geçer, ne de kimse gelir, naçar kalırsın.
  • toprağa gömerken sanki manken gömüyorsun, inanamıyorsun,ölüm ne demek anlamıyorsun...bir sela veriliyor ismini duyuyorsun ama yinede öldüğünü kabul edemiyorsun.gelmeyeceğini bir daha göremeyeceğini bilmiyorsun.hergün bekliyorsun sanki tatile gitmiş kısa bie süre sonra gelecekmiş gibi.bekliyorum umarım gelirsin...bana hep şu şiiri hatırlatıyorsun seni seviyorum 2.annem <3

artık demir almak günü gelmişse zamandan
    meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.
    hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol;
    sallanmaz o kalkışta ne mendil, ne de bir kol.
    rıhtımda kalanlar bu seyahatten elemli,
    günlerce siyah ufka bakar gözleri nemli,
    biçare gönüller! ne giden son gemidir bu!
    hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.
    dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler;
    bilmez ki giden sevgililer dönmeyecekler.
    bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden,
    bir çok seneler geçti; dönen yok seferinden..
hesabın var mı? giriş yap