• başarılı sayılacak painkiller yorumu yayınlamış metal vokalisti.
  • gülpembe yorumu bir harika olan vokalist.
  • harika sololar çıkarır,vokali aşmıştır ayrıca karizmanın babasıdır,yarıtanrıdır.
  • sirf suraya yorum yapmak icin uye oldugumla sozlerime basliyorum. bu nasil ilahi bi sestir arkadas. bu adam nasil taninmaz abi biri aciklasin bana. veda şarkısındaki "bir ses duyuyorum, kanayaaan" diye girişi yok mu of of of... abicim bu adami duyurmayin boyle kalsin en iyisi. cunku bu guzel yemegi kimseyle paylasmak istemiyorum.
  • selim ışık'ın albümleriyle tanıdığım, şampiyonlar ligi kalitesinde bir ses.

garip bir fikir gibi gelecek ama bence o ses türkiye'ye katılmalıdır. oradakileri sahneye bir gömüp yürüyüşünü hızlandırmalıdır.
  • keşke solo projesine ağırlık verse dediğim eşsiz vokal.
  • duyduğum en iyi seslerden.
    painkiller yorumu efsanedir. ama asıl efsane, kendi şarkılarındaki vokalleri ve aralara serpiştirdiği çığlıklarıdır. sesi her geçen gün daha iyiye gitmektedir. heyecanla takip ediyoruz. her ay yeni parça yapsa da dinlesek.
  • sesini dinlediğinizde huğaaaaaaağh diye gaza gelmenize sebep olabilecek vokaldir.
  • instagram adresinden twitch üzerinden ücretsiz online şan derslerine başlayacağını açıklamıştır.

https://www.instagram.com/hidayetcanozcan/
  • ünlü olmamasına akıl sır erdiremediğim müzisyen. belki öyle bir gayesi yoktur bilemeyeceğim de keşke ortalığın tozunu dumanını attırsa.

kitleler böyle bir sesten mahrum bırakılmamalı!
hesabın var mı? giriş yap