• (bkz: bim'de satılan muhteşem ürünler) arasında olan mavi bir temizleyici.
    güzel kokulu, silikonlu, ucuz.
  • araba temizleme ve parlatma konusunda da bir çok araba fan sayfasında övülen bir ürün.
  • bazı sonuçları çok da iyi olmayan temizlik ürünü. evet iyi temizliyor ama konumuz sadece bu değil bence.
  • yerli ve milli silikonlu temizleyici.

geri sarmayan emniyet kemerini temizlemek için bizi gısganan alamanın 25 liralık spreyi yerine, yaklaşık 3 liralık bu ürünü kullandım, sorun çözüldü.

üzerinde mutlulukla gülümseyen bir bacımızın resmi olan, standart temizleyici sprey ambalajında satılan, turkuaz renkli bir sıvıdır.

eldivenle kullanmanızı öneririm.
  • ad bakımından amerika kıtasını yeniden keşfetmeye çalışmış bir marka.
    hygienic dururken hijyenik'i "highgenic" diye çevirmek hangi sivri zekâlının ürünüydü acaba?
  • logosundaki kadının adının "jenny" olduğunu düşündüğüm "yüksek hijyen" markası. (bazen jenny'ye hi dediğimizi de düşünüyorum)
  • a101’den aldığım şu ana kadar kullandığım en iyi yüzey temizleyici. ilk olarak fırında denedim. temiz olduğunu düşündüğüm fırına sıkıp bekledikten sonra resmen simsiyah bir şeyler aktı. bu arada fırına bunu sıktıktan sonra kafayı sokup temizlemeyin. nefessiz bırakıyor insanı. son olarak bugün elektrikli ızgarayı temizlemeyi denedim kullandıktan sonra. resmen harikalar yarattı yine. her bulduğumda alıyorum kendisinden. mükemmel bir ürün. şiddetle tavsiye ettiğin bir fiyat-performans ürünü.
  • severek kullandığım temizlik markası sirkelim narsprin favorilerim.
  • tam bir fiyat performans markası. yaklaşık 2 yıldır kireç çözücü, yağ çözücü, leke çıkarıcı, ütü spreyini ve ders temizleyicisini kullanıyordum. 6 ay önce sirkelimi denmek için aldım o günden beri yer temizleyici, yağ çözücü olarak sadece sirkelimi kullanmaya başladım. hatta elde bulaşık yıkarken bulaşık detarjanı olarak da kullanmaya başladım. özellikle biraz daha doğal içerikli olması yer temizlerken kullanmamda tercih sebebi oldu. evde 2 tane hayvan var bu nedenle kimyasal temizleyicilerden kaçınıyor ve arap sabunu kullanıyordum. sirkelim arap sabununa göre daha iyi performans verdi.
hesabın var mı? giriş yap